Rozrywka

Megan Boone wspiera byłego partnera „czarnej listy” w jego debiucie na Broadwayu

Minął ponad rok, odkąd Megan Boone odeszła z głównej roli w serialu NBC, Czarna lista, ale więzi między nią a jej byłymi aktorami są wyraźnie głębokie. Aktor Amir Arison, który wcielił się w postać Arama Mojtabaia przez dziewięć sezonów Czarna lista, niedawno zadebiutował na Broadwayu. Boone była tam, aby pokazać swoje wsparcie swojemu byłemu partnerowi podczas premiery.

Megan Boone | Bruce Glikas/Getty Images

Amir Arison i Megan Boone pojawili się razem w „Czarnej liście” przez osiem sezonów

Megan Boone zagrała jako Liz Keen w ośmiu sezonach serialu NBC, Czarna lista. W czerwcu 2021 roku Boone ogłosiła, że ​​porzuci swoją regularną rolę w serialu, aby realizować inne przedsięwzięcia. Od tego czasu aktorka założyła własną firmę producencką Weird Sister z Sony Pictures Television. Liz Keen została zabita w ostatnim odcinku Czarna lista Sezon 8.

Kolejne dziewięć sezonów Czarna listaSwoje odejście zapowiedział także aktor Amir Arison, który zagrał Arama Mojtabaia. 9. sezon serialu NBC badał doświadczenia Arama z problemami ze zdrowiem psychicznym. W finale sezonu Aram powiedział, że reszta zadania zmusza go do wzięcia urlopu na czas nieokreślony i zwiedzania Nowego Jorku.

Boone uchwycił debiutancki występ Arisona na Broadwayu w „The Kite Runner”

Arison udał się także do Nowego Jorku, aby zająć się swoim pierwszym występem na Broadwayu. Aktor został obsadzony w roli Amira w broadwayowskiej adaptacji bestsellerowej powieści Khaleda Hosseiniego Latawiec. Arison ostatnio mówił o walce z postacią w wywiadzie dla Playbill.

„Trudno było wyjść z roli, ponieważ podejmuje serię tchórzliwych decyzji, które były klątwą dla mojej duszy. Ale oczywiście na tym polega wyzwanie. Moje wahanie co do roli było również tym, co mnie do tego przyciągnęło” – powiedział Arison.

Chociaż zarówno Boone, jak i Arison odeszli Czarna lista za nimi pozostaje ich więź przyjaźni. W rzeczywistości Boone niedawno napisał na Instagramie o udziale w debiutanckim występie Arisona na Broadwayu.

„Wernisaż debiutu przyjaciela na Broadwayu @kiterunnerbway. Świetna zabawa w Nowym Jorku, cała fantazyjna i otoczona przez show-foll. Czarna lista ulubionego @amirarisona nie można przegapić w tym limitowanym biegu. Pospiesz się i zdobądź bilet, póki możesz zobaczyć to ulotne dzieło w szczególnym momencie życia drogiego aktora, który wielu z nas pokochało” – napisał Boone. „Twoje wsparcie jest głęboko odczuwane, Megs” – odpowiedział Arison.

Megan Boone została obsadzona w swojej pierwszej roli aktorskiej od czasu opuszczenia „Czarnej listy”

Amir Arison nie jest jedynym aktorem dokonującym ekscytujących ruchów w karierze. Po jej odejściu z Czarna lista, Megan Boone niedługo zmierzy się z kolejną rolą w serialu. Według Deadline, Boone ma pojawić się w nadchodzącym odcinku serialu antologii Foxa, Oskarżony.

Jak sama nazwa wskazuje, serial śledzi historię oskarżonego oskarżonego na procesie, ujawniając, co wydarzyło się poprzez retrospekcje z ich punktu widzenia. Boone’a można zobaczyć w Oskarżony kiedy odcinek zostanie wyemitowany w 2023 roku.

POWIĄZANE: „Czarna lista” sezon 9: Dlaczego Megan Boone opuściła program?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button