Rozrywka

Megan Thee Stallion o tym, jak jej niepokój wpływa na jej związek z Pardison Fontaine

Megan Thee Stallion to wielokrotnie nagradzana artystka znana z pracy nad utworami, takimi jak „Savage” i „WAP” Cardi B. Przez wszystkie swoje sukcesy radzi sobie także z lękiem. Megan Thee Stallion niedawno opowiedziała o tym, jak niepokój wpływa na jej romantyczny związek z Pardisonem „Pardi” Fontaine.

Megan Thee Ogier | Theo Wargo/WireImage

Kiedy Megan Thee Stallion i Pardison Fontaine zaczęli się spotykać?

Według Glamour, Megan Thee Stallion potwierdziła swój związek z Fontaine w lutym 2021 roku podczas Instagram Live. Raper podzielił się: „Nie podobało mi się to, co próbowali powiedzieć o Pardi, ponieważ jest taki spokojny, taki słodki i bardzo opiekuńczy… To mój boo i naprawdę go lubię”.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie się poznali, ale Megan i Fontaine pracowały razem przed randką. Fontaine jest uznawany za autora piosenek w „WAP” i remiksie „Savage”.

Od czasu upublicznienia swojego romansu Megan i Fontaine pojawiali się razem na imprezach. Na przykład byli razem na czerwonym dywanie iHeartRadio Music Awards w 2021 roku. Później w tym samym roku Fontaine był tam, kiedy Megan otrzymała nagrodę Glamour Woman of the Year Award.

Megan Thee Stallion ujawnia, jak jej niepokój wpływa na jej związek

Megan otwarcie mówi o swoich doświadczeniach z lękiem i wizytach u terapeuty. Niedawno podzieliła się również tym, jak jej niepokój wpływa na jej związek z Fontaine.

„Doceniam go za to, że mnie kocha, nawet jeśli nie czuję, że mnie kocham” – powiedziała Megan w nowym wywiadzie dla magazynu Rolling Stone. „Mam dużo niepokoju i wiem, że prawdopodobnie w pewnym stopniu mam depresję. Będę jak: „Cholera, naprawdę przez to przetrwasz?”

Dodała także: „Naprawdę chcę być dla ciebie dobra, ponieważ staram się być dobra dla siebie”. Ale ja po prostu… nie wiem. W tej chwili naprawdę nie wiem, bo czasami nie czuję się dobrze ze sobą. Więc czuję, że trudno jest być w związku, kiedy nie kochasz siebie właściwie”.

Megan Thee Stallion mówi, że Pardison Fontaine ją uszczęśliwia

Pomimo kilku wybojów na drodze Megan jest zadowolona z Fontaine’a.

W czerwcu 2021 r. powiedziała w audycji radiowej w Houston na antenie 97,9 The Box: „Przede wszystkim on mnie uszczęśliwia, ale moje szczęście pochodzi ode mnie, ponieważ jestem szczęśliwą kobietą. Ale jak powiedziałem w poprzednim wywiadzie, mam teraz dobrą energię wokół siebie. Każdy, kto jest częścią mojego życia, zdecydowanie poprawia mi samopoczucie, dodaje mi otuchy. Uwielbiam to, gdzie pracuję, piszę i swoją muzykę, więc zawsze wprawia mnie to w dobry nastrój, gdy tylko znajdę w rytmie, co chcę powiedzieć. I tak, Pardi też mnie uszczęśliwia.

Ponadto udostępniła również w serii Facebook Watch Taraji P. Henson, Spokój umysłu z Taraji: „Mój chłopak bardzo mnie uszczęśliwia. Zdecydowanie troszczy się o mnie emocjonalnie. Sprawia, że ​​mój mózg czuje się dobrze. Sprawia, że ​​moje serce czuje się dobrze”.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: Kolejny album Megan Thee Stallion będzie „agresywny”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button