Rozrywka

Megan Thee Stallion publikuje zdjęcie BBMA 2022 z edytowaną Carą Delevingne

Więcej o: Megan Thee ogier Ariana Grande, Kendall Jenner, kolejne gwiazdy potępiają plan obalenia Roe kontra Wade Raport medyczny Megan Thee Stallion ze szczegółów strzelania znalezione kule Megan Thee Stallion na Met Gali 2022 w Moschino Megan Thee Stallion idzie na całość dla Coachelli i więcej trzasków gwiazd

Ona jest dzika.

Megan Thee Stallion opublikowała w poniedziałek na Instagramie zdjęcie siebie i Doji Cat na rozdaniu nagród Billboard Music Awards w 2022 r. – z Carą Delevingne, która została wyraźnie usunięta.

Zmienione przez fanów ujęcie z niedzielnego wydarzenia w Las Vegas pokazało 27-letniego rapera „Captain Hook” siedzącego za 26-letnim piosenkarzem „Get Into It (Yuh)”, ale kilku internautów zwróciło uwagę, że oryginał zawierał modelkę , 29, siedzący między dwoma artystami.

Delevingne, który wyglądał na zamazany w prawdziwej wersji, wydawał się być wypalony w Photoshopie, podczas gdy Megan i Doja były splecione razem, jakby siedzieli obok siebie.

Gwiazda „Papierowych Miast” mogła zostać usunięta ze zdjęcia, ponieważ nie pozowała do niej. Oryginał wydawał się pokazywać jej w połowie zdania, gdy spojrzała w bok i wachlowała się.

Oryginalne zdjęcie przedstawiało modelkę siedzącą pomiędzy dwoma raperami.NBCU Photo Bank za pośrednictwem Getty Images

Wygląda na to, że post Megan nie był niczym osobistym przeciwko Delevingne, ponieważ wykonawca „Savage” pozował do zdjęć z gwiazdą „Suicide Squad” w innym momencie wieczorem.

Delevingne był również widziany bawiąc się sukienką Megan, gdy zdobywczyni Grammy pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie w momencie, który stał się popularny w mediach społecznościowych.

Delevingne bawił się sukienką Megan na czerwonym dywanie.FilmMagic

Raperka „Thot S-t” miała wielki wieczór na rozdaniu nagród, zabierając do domu trofeum dla Top Rap Female Artist.

Zagrała także swoją nową piosenkę „Plan B” i „Sweetest Pie” z Dua Lipą w ledwo dostępnym czarnym body Muglera z wycięciami na pośladkach, nogach i brzuchu.

Megan i Delevingne pozowali razem do zdjęć wcześniej wieczorem.Getty Images dla MRC

„MUGLER MEG. Wszystkie moje stroje były NIESTANDARDOWE @muglerofficial 1 z 1 🔥Dziękuję @cadwallader za przywiezienie Paris do Texas lol” – napisała Megan w poście na Instagramie.

„Dziękuję @billboard i Tobie HOTTIES za uczynienie mnie NAJLEPSZĄ HIFOPICZKĄ. Przez resztę roku pamiętam, że jestem TĄ SUKĄ i jeśli myślisz, że cię nie pierdolę 😘.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button