Rozrywka

Meghan i Harry są wściekli z powodu „podwójnych standardów” między nimi a innymi członkami rodziny królewskiej – ekspert

Książę Harry i Meghan Markle rzekomo są wściekli z powodu „podwójnych standardów” w rodzinie królewskiej w oparciu o reakcje, jakie mieli z ostatnich telewizyjnych występów, powiedział ekspert.

Książę i księżna Sussex mają podobno trudności ze zrozumieniem różnicy między ich przedsięwzięciami medialnymi a innymi członkami rodziny królewskiej.

Korespondent Fox News Royal, Neil Sean, powiedział na swoim kanale YouTube: „Według bardzo dobrego źródła w Montecito i jak zawsze mówimy rzekomo, zasadniczo Meghan i Harry nie mogą zrozumieć różnicy między tym, co zrobili z Ellen, w szczególności, wiesz , kiedy książę Harry żartował sobie w pomarańczowym stroju, próbując promować Igrzyska Invictus.

Książę Harry i Meghan Markle rzekomo starali się zrozumieć różnicę w opinii publicznej (Zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Jaka jest różnica? Po prostu pokazują zabawną stronę, próbując się reklamować i oczywiście uruchamiać swoje projekty.

„Oni nie są arystokratami, więc co to za różnica?”

Następnie wskazuje, że nadchodzący występ księcia Karola i Camilli w popularnym mydle EastEnders z okazji Platynowego Jubileuszu Street Party i wyjaśnił odbiór tego przez opinię publiczną.

Królewski ekspert Neil Sean powiedział, że Sussexes wykonują swoją pracę za pieniądze, podczas gdy inni nie (Zdjęcie: Getty Images)

„Cóż, gdy o tym myślisz, jest ogromna różnica” – kontynuuje Neil.

„Oni [Charles and Camilla] nie robią tego dla pieniędzy, robią to głównie po to, by podnieść rangę i pokazać zabawną stronę.

„Co najważniejsze, na końcu nie ma opłaty.

„Teraz zespół Harry’ego i Meghan, jak zawsze, jest bardzo szybki, jak zawsze musimy rzekomo mówić, aby bagatelizować zabawne rzeczy, które robi brytyjska monarchia.

Neil powiedział, że większość prac Harry’ego i Meghan była postrzegana jako negatywna i tandetna (Zdjęcie: YouTube)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

„Ale bardzo bliskie źródło mówi mi, że Harry i Meghan są bardzo źle zrobieni tak, że cokolwiek robią, jest postrzegane jako negatywne, złe i tandetne, podczas gdy coś podobnego, czy to Charles i Camilla, jest oklaskiwane”.

Nastąpiło to po tym, jak niedawny okaz uczuć Meghan Markle i księcia Harry’ego został uznany przez królewskiego eksperta za potencjalny moment „stworzony dla telewizji”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button