Rozrywka

Meghan Markle ociera łzy na pogrzebie królowej Elżbiety II po udziale męża księcia Harry’ego

Uhonorowanie babciateściowie. Meghan Markle wzruszyła się, gdy uczestniczyła w państwowym pogrzebie królowej Elżbiety II w Opactwie Westminsterskim.

Przeczytaj artykuł

Po zakończeniu nabożeństwa pogrzebowego wojska brytyjskie wyniosły trumnę Jej Królewskiej Mości z katedry, po czym przewieziono ją do Wellington Arch na ostateczny salut żołnierzy. Członkowie rodziny królewskiej — w tym 41-latka Garnitury ałun — patrzył od wejścia do opactwa, gdy był ładowany do karawanu. Meghan została nawet zauważona, jak ocierała łzę.

Gospodarz podcastu „Archetypy” wziął udział w pomniku wraz z mężem, Książę Harry. Ich dwoje dzieci — Archie Harrison Mountbatten-Windsor i Lilibet Diana Mountbatten-Windsor — nie pojawił się.

Harry i Meghan na królewskim pogrzebie
Książę Harry i Meghan Markle Zdjęcie: Tim Rooke/Shutterstock

Podczas gdy Archie, 3 i Lilibet, 15 miesięcy, nie uczestniczyli w postępowaniu w Opactwie Westminsterskim, siostrzenica i siostrzeniec Harry’ego i Meghan – książę George i księżniczka Charlotte – szli przed mieszkańcami Kalifornii, gdy trumna została wniesiona do kaplicy. (książę William oraz Księżniczka KateNajmłodszy syn, książę Ludwik, również nie był obecny.)

Pomimo poniedziałkowej nieobecności Archiego i Lilibet w poniedziałek, mogli spotkać się z Jej Wysokością przed jej śmiercią. Podczas gdy książę i księżna Sussex nadal mieszkali w Wielkiej Brytanii, kiedy Archie urodził się w maju 2019 r., Para przeniosła się do USA przed przybyciem Lili w czerwcu 2021 r. Królowa mogła spotkać się ze swoim najmłodszym prawnukiem w swoje pierwsze urodziny imprezę, kiedy Harry i Meghan przywieźli dzieci do Anglii na Platynowy Jubileusz monarchy.

„Po niechętnym wycofaniu się z Imprezy w Pałacu, spędzeniu czasu z prawnukami i zobaczeniu, jak Lilibet skręca 1, dodała trochę światła do jej dnia” – powiedział źródło. Nas tygodniowo w czerwcu, gdy Elizabeth zmagała się z problemami z poruszaniem się. „Uważa, że ​​​​są urocze i dały Lili i Archiemu prezenty”.

Przeczytaj artykuł

Pałac Buckingham potwierdził 8 września, że ​​królowa zmarła w wieku 96 lat. Harry, który udał się do Szkocji na wiadomość, że jej zdrowie się pogarsza, a Meghan była w tym czasie w Wielkiej Brytanii. Współzałożyciele Archewell następnie wystąpili na kilka występów na cześć babci Harry’ego, w tym wizytę u żałobników na ulicach Windsor w Anglii, z książę William oraz Księżniczka Kate 10 września oraz nabożeństwo w Westminster Hall w środę 14 września. Harry dołączył także do Williama, lat 40, i jego kuzynów na ostatnie czuwanie z trumną w holu w sobotę 17 września.

Królewski pogrzeb Meghan Markle
Meghan Markle Zdjęcie: Tim Rooke/Shutterstock

W porównaniu do dzieci Williama i Kate — księcia Jerzego (9 lat), księżniczki Charlotte (7 lat) i księcia Louisa (4 lata) — dzieci Harry’ego i Meghan prawdopodobnie spędzały mniej czasu z brytyjską rodziną królewską po decyzji pary o zaprzestaniu pracy starszych członków w 2020 r. Mimo to Harry i Meghan oddali hołd zmarłej monarchini imieniem ich córki – przydomkiem królowej Elżbiety II. (Drugie imię Lilibet to Diana po zmarłej matce Harry’ego.)

„Książę rozmawiał z rodziną przed ogłoszeniem, w rzeczywistości jego babcia była pierwszym członkiem rodziny, do którego zadzwonił”, oświadczenie zaprzeczające spekulacjom, że królowa nie zaaprobowała wyboru, czytane w czerwcu 2021 r. „Podczas tej rozmowy, podzielał ich nadzieję na nazwanie ich córki Lilibet na jej cześć. Gdyby nie była wspierająca, nie użyliby tego imienia”.

Przeczytaj artykuł

Później Król Karol III objął tron ​​po śmierci matki, Archie i Lilibet, którzy obecnie nie mają oficjalnych tytułów królewskich, mogą być nazywani księciem i księżniczką, ponieważ ich dziadek jest panującym monarchą. Pałac jeszcze nie skomentował publicznie, czy dzieci otrzymają tytuły. Harry i Meghan zrezygnowali ze swoich tytułów Jego/Jej Królewskiej Wysokości w ramach umowy o wycofanie się ze swoich starszych ról.

Podczas swojego pierwszego przemówienia jako król 9 września, 73-letni Charles wykrzyknął Sussexes, zauważając: „Chcę również wyrazić moją miłość do Harry’ego i Meghan, ponieważ nadal budują swoje życie za granicą”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button