Rozrywka

Meghan Markle udzieliła księciu Harry’emu „cichego wsparcia” na pogrzebie królowej: ekspert

Więcej na: Meghan Markle Książę Harry i książę William trzymają się z daleka na pogrzebie królowej Meghan Markle płacze, ociera łzy na pogrzebie królowej Elżbiety II Sukienka Meghan Markle na pogrzeb królowej Elżbiety ma szczególne znaczenie Król Karol III ociera łzy na pogrzebie królowej Elżbiety Pogrzeb II

Meghan Markle zaoferowała księciu Harry’emu „ciche wsparcie” podczas pogrzebu królowej Elżbiety II w poniedziałek, według eksperta od mowy ciała.

„Najlepszy opis mowy ciała Meghan na pogrzebie był 'zaniżony’” – mówi wyłącznie Page Six ekspertka od mowy ciała i autorka Judi James.

„Wydawało się, że kontynuuje to ciche wsparcie mężowi, siedząc i spacerując z wyrazem godności zabarwionym smutkiem”.

James zauważył również, że szeroko omawiane trzymanie się par za ręce, za które otrzymali pewną krytykę, było „utrzymane na minimalnym poziomie”, chociaż wydawało się, że dotykały rąk, gdy wychodziły razem z nabożeństwa.

Według Jamesa, 38-letni książę Sussex wydawał się mieć największe problemy podczas nabożeństwa dla ukochanej babci.

„Idzie obok, ale w dużej odległości od swojego brata” [Prince William]Jego zmarszczone brwi i szybkie mruganie sugerowały początek łez” – zauważył James.

Para krótko dotknęła dłoni, gdy wychodzili z Opactwa Westminsterskiego.POOL/AFP przez Getty Images

„Kiedy patrzył, jak trumna jest rozładowywana, jego usta wciągały się, kołysały z boku na bok i kołysały ramionami, co robił wcześniej, by sugerować, że przygotowuje się emocjonalnie”.

W końcu jednak 41-letnia Markle była wyraźnie wzruszona na pogrzebie.

Markle okazała „milczące wsparcie” dla swojego męża, mówi ekspert.

Obrazy Getty

Markle okazała „milczące wsparcie” dla swojego męża, mówi ekspert.

REUTERS

Markle okazała „milczące wsparcie” dla swojego męża, mówi ekspert.

Obrazy Getty

Reklama Do góry Następne Zamknij Ciężarna Blake Lively pokazuje brzuszek w stroju kąpielowym z wycięciem Przyszła mama wprawiła paparazzi w szok, publikując zdjęcia… 3

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 19 września, 2022

Sfotografowano ją, delikatnie ocierając łzy, podczas gdy jej warga drżała, gdy trumna zmarłej królowej została przeniesiona do karawanu w Wellington Arch.

Ałun „Garnitur” nie był jednak jedynym członkiem rodziny królewskiej, który ronił łzy na pogrzebie monarchy.

Król Karol III był również widziany, jak ocierał łzy podczas nabożeństwa, siedząc obok królowej małżonki.

Meghan Markle otarła łzy, gdy trumna królowej Elżbiety II została załadowana do karawanu.Sky News

Siedmioletnia księżniczka Charlotte załamała się płaczem, gdy trumna królowej została przeniesiona z lawety na karawan. Pocieszała ją matka, Kate Middleton.

To był trudny tydzień dla księcia Harry’ego i Markle, którzy najwyraźniej byli inaczej traktowani przez rodzinę królewską, odkąd zrezygnowali z życia królewskiego w 2020 roku.

Księżniczka Charlotte była pocieszana przez swoją mamę, Kate Middleton, na pogrzebie królowej Elżbiety II.WPA-Pool / MEGA

Para została zaproszona – a później nieproszona – na państwowe przyjęcie dla światowych przywódców i przywódców zagranicznych w zeszły piątek.

Strona szósta podała wyłącznie, że dowiedzieli się o tym dopiero po przeczytaniu w prasie o „odrzuceniu zaproszenia”.

Książę Harry, który służył 10 lat w wojsku, również nie mógł nosić munduru wojskowego na pogrzeb królowej. Książę został pozbawiony tytułów wojskowych, gdy ustąpił ze stanowiska pracującego członka rodziny królewskiej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button