Rozrywka

Meghan Markle wdaje się w debatę na temat kontroli posiadania broni, udziela poparcia grupie dążącej do ustanowienia przepisów dotyczących bezpiecznej broni

Meghan Markle zaoferowała swoje wsparcie kierowanemu przez mamę ruchowi kontroli broni, wysyłając osobistą korespondencję i przekąski do członków Moms Demand Action, ruchu oddolnego założonego przez aktywistkę Shannon Watts.

List od księżnej Sussex brzmi: „Wszystkim wam i waszemu nieustraszonemu przywódcy, Shannon, ogromne podziękowania za pracę, którą wykonujecie, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom, rodzinom i społecznościom. dzięki niekończącym się godzinom poświęcenia się tej sprawie, mam nadzieję, że poczujesz energię, wiedząc, że praca, którą wykonujesz, jest niezbędna i tak głęboko doceniana. Jako mama, jako przyjaciółka, bardzo Ci dziękuję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Meghan Markle oskarżona o wizytę w Teksasie podczas strzelania do pomnika NETFLIX CONTENT, jednocześnie ignorując chorego ojca

Michelle Obama chwali Meghan Markle za bycie „inspiracją” po jej charytatywnej podróży po AfryceWraz z listem poparcia Meghan wysłała również przekąski, w tym pączki, bajgle, kawę i ciasteczka. „Wolontariusze i pracownicy @MomsDemand pracowali przez całą dobę od tygodni, więc otrzymanie tak wspierającego listu i przekąsek! [x3 red heart emojis]”, napisał na Twitterze Shannon. „Mnóstwo pytań na temat przekąsek! Pączki, bajgle z robotami, kawa, ciasteczka itp. Pyszne i doceniane” – dodała.

Jeden z użytkowników napisał na Twitterze: „Meghan jest konsekwentna i miła. Dlatego nas inspiruje. Od jednej mamy do innych mam doceniających wspaniałą pracę, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Dziękuję za to, co robisz! [100 emoji] [folded hands emoji] [red heart emoji] [folded hands emoji]Inny powiedział: „Dziękuję #MeghanandHarry za przemyślaną wiadomość dla ludzi, którzy naprawdę potrzebują wsparcia i dziękuję za pozytywność Twojej pracy. Trzymaj się kursu Mam pełne wsparcie i dziękuję @MomsDemand za wszystko, co robisz!!!”Trzeci napisał: „Księżna Meghan zawsze służy zza kulis. Jej cicha praca zawsze zbiera najgłośniejsze brawa. [starry-eyed emoji]”. Czwarty dodał: „Poznała moc karmienia ludzi, wykorzystuje ją tak dobrze i na dobre. Nigdy nie pojawia się z pustymi rękami #MeghanMarkle”. Piąte uczucie: „Wspaniały gest i wsparcie ze strony #MeghanMarkle #DuchessofSussex. Dziękuję za twoją ważną pracę! #Usługa jest uniwersalna”.Podczas gdy jeden z użytkowników powiedział: „Kiedy troska jest twoją drugą naturą… Meghan ma dobroć zapisaną w swoim DNA! Całkowicie mój rodzaj księżniczki [x2 red heart emoji]”, komentował inny, „Nasza Meghan zawsze troszczy się o innych, jest naprawdę najlepsza [red heart emoji] #MeghanMarkle”. Trzeci poczuł: „To typowe dla księżniczki Meghan, księżnej Sussex. Jest w 100% #CompassionInAction. Dziękujemy za udostępnienie @MomsDemand i kontynuuj, kontynuuj. Składam Tobie hołd! Doceniam Cię! Dziękuję za pomoc w tworzeniu [united states flag emoji] lepsze miejsce. #Usługa jest uniwersalna”.Czwarty napisał: „Z klasą, hojny, miły i troskliwy”. Piąty rozmyślał: „Myślę, że wiele rzeczy związanych z Meghan Markle jest świetnych, ale jedną z moich ulubionych rzeczy w niej jest to, jak zawsze wysyła/przynosi jedzenie, gdy wspiera społeczność lub grupę. To drobiazg, ale pokazuje taki zakorzenione pragnienie wspierania ludzi na konkretne sposoby.” Szósta odpowiedziała: „Księżna Sussex jest organizacją humanitarną poświęconą latom, to niesamowite widzieć jej instytucje wspierające takie jak ta [x4 red heart emojis]”.

Wsparcie dla egzekwowania bardziej rygorystycznych kontroli posiadania broni w Stanach Zjednoczonych nabrało tempa po przerażającej strzelaninie w szkole w Teksasie w szkole podstawowej Robb. Sama Meghan odwiedziła teksańskie miasto Uvalde po śmiercionośnej strzelaninie w szkole w maju. 18-letni bandyta i terrorysta Salvador Ramos podczas strzelaniny zabił 19 dzieci i dwóch wychowawców, co wywołało szok i niedowierzanie w całym kraju.

Meghan Markle jest widziana przed wizytą z księciem Harrym w kultowym Titanic Belfast podczas ich podróży do Irlandii Północnej 23 marca 2018 r. w Belfaście w Irlandii Północnej w Wielkiej Brytanii (Charles McQuillan/Getty Images)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button