Aktualności

Meghan na zdjęciu z Kate, Georgem i Charlotte na pogrzebie królowej

Meghan Markle była widziana z Kate Middleton, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte, gdy członkowie rodziny królewskiej przedkładali jedność nad konflikt rodzinny na cześć królowej Elżbiety II.

Księżna Sussex i nowa księżna Walii miały swoje napięcia w przeszłości, szczególnie po tym, jak Meghan powiedziała Oprah Winfrey, że Kate rozpłakała się na kilka dni przed ślubem z księciem Harrym w 2018 roku podczas przymierzania sukni druhen.

Ale wszelkie złe uczucia zostały odłożone na bok, ponieważ obie kobiety spędziły ze sobą krótką chwilę na kilka minut przed rozpoczęciem pogrzebu Elizabeth w Opactwie Westminsterskim.

Kate z dziećmi i Meghan
Kate Middleton przybywa do Opactwa Westminsterskiego z dwójką najstarszych dzieci, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte oraz z Meghan Markle podczas poniedziałkowego pogrzebu królowej Elżbiety. Ich mężowie, książę William i książę Harry, wzięli udział w procesji za trumną królowej.
Phil Noble – WPA Pool/Getty Images

Meghan początkowo dzieliła samochód z księciem Harrym, ale rozstali się, gdy dołączył do procesji u boku króla Karola III, księcia Williama i innych członków rodziny królewskiej.

Kiedy jej mąż był zajęty, Meghan początkowo dzieliła samochód z Westminster Hall do Westminster Abbey z Sophie, hrabiną Wessex. W drodze do opactwa widziano ją krótko z Kate i jej dwójką najstarszych dzieci, Georgem i Charlotte, w wieku 9 i 7 lat.

Po zakończeniu nabożeństwa królewskie żony zostały sfotografowane razem, gdy obserwowały, jak ich mężowie biorą udział w procesji z Opactwa Westminsterskiego do Hyde Parku, gdzie trumna królowej została następnie przewieziona samochodem do zamku Windsor.

Kate, Meghan, Camilla i Royals
Od lewej Meghan Markle, Kate Middleton, Camilla, Królowa Małżonka i Sophie, hrabina Wessex, obserwują, jak ich mężowie dołączają do procesji na cześć królowej Elżbiety podczas jej pogrzebu w Opactwie Westminsterskim. Dołączyli do nich książę Jerzy i księżniczka Charlotte, najstarsze dzieci Kate i Williama.
Samir Hussein/WireImage

Królewskie rozłamy były tłem dla życia czterech arystokratów w ciągu ostatnich czterech lat. Krążyły plotki, że nie wszystko układało się dobrze w relacjach między dwiema parami, kiedyś znanymi w brytyjskiej prasie jako „Fab Four”. Jednak te przeszłe nieporozumienia najwyraźniej zostały zawieszone, a król Karol III podjął skoordynowany wysiłek, aby włączyć Harry’ego i Meghan w postępowanie żałobne po jego matce.

Jedność nie obywała się bez problemów. Harry początkowo nie mógł nosić swojego wojskowego munduru, ale Charles zaprosił go, by założył go na sobotnie czuwanie ku czci Elżbiety.

Jednak w przeciwieństwie do mundurów księcia Williama i księcia Andrzeja nie było na nim emblematu „ER” dla Elżbiety Reginy (królowa po łacinie), na ramieniu. Książę Sussex nie otrzymał żadnego wyjaśnienia, dlaczego ten znaczący symbol był nieobecny.

Harry złożył hołd królowej w poniedziałek. Brzmiało ono: „Powtórzmy słowa, które wypowiedziała po śmierci jej męża, księcia Filipa, słowa, które mogą teraz nas wszystkich pocieszyć: 'Życie, oczywiście, składa się zarówno z ostatnich rozstań, jak i pierwszych spotkań’.

„Babciu, podczas gdy to ostatnie rozstanie przynosi nam wielki smutek, jestem zawsze wdzięczna za wszystkie nasze pierwsze spotkania – od moich najwcześniejszych wspomnień z dzieciństwa z tobą, przez spotkanie z tobą po raz pierwszy jako mój głównodowodzący, do pierwszej chwili poznałeś moją ukochaną żonę i przytuliłeś swoje ukochane prawnuki.”

Harry kontynuował: „Cieszę się tymi chwilami, które dzieliliśmy z tobą i wieloma innymi wyjątkowymi chwilami pomiędzy nimi. Już bardzo za tobą tęsknimy, nie tylko przez nas, ale przez cały świat. A jeśli chodzi o pierwsze spotkania, teraz honorujemy moje ojca w nowej roli króla Karola III”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button