Nauki ścisłe

Melissa Gilbert: Dlaczego zrezygnowałam z Botoxu i przeniosłam się do Catskills

Więcej na temat: melissa gilbert Mąż Melissy Gilbert pojechał z Nowego Jorku do Chicago, aby zostawić ubrania dla jej gwiazdy „Mały dom na prerii” nie miał pojęcia, że ​​jest idolką nastolatka, Alison Arngrim, grając wredną dziewczynę Nellie Oleson w „Małym domu” Melissie Gilbert udostępnia informacje o stanie zdrowia tydzień po „odmieniającej życie” operacji kręgosłupa

Melissa Gilbert przyznaje, że po zakończeniu drugiego małżeństwa miała kryzys wieku średniego.

„Miałam Botox, wypełniacze, zmieniłam kolor włosów i kupiłam Mustanga kabriolet za namową nieodpowiednio młodego Francuza, z którym zaczęłam się spotykać”, pisze w swojej najnowszej książce „Back to the Prairie”.

Gwiazda „Little House on the Prairie” wyszła za mąż za aktora „Babylon 5” Bruce’a Boxleitnera w latach 1995-2011 i mają syna o imieniu Michael.

Gilbert pisze, że wiedziała, że ​​jej małżeństwo z Boxleitnerem się skończyło, kiedy złamała kręgosłup i potrzebowała operacji.

„Kiedy mój mąż został wezwany, aby przywiózł mnie do domu, zapytał, czy mogłabym zamiast tego wynająć samochód lub zapytać przyjaciela… Odpowiedź Bruce’a lub jej brak dała mi wiele do myślenia podczas długiego, powolnego powrotu do zdrowia” – pisze.

Zauważa, że ​​zawsze była opiekunką w związku.

Gilbert została gwiazdą dziecięcą, grając Laurę (jej pseudonim to „Half-Pint”) w „Małym domu na prerii”. NBC przez Getty Images W latach 1995-2011 Gilbert był żonaty z aktorem Brucem Boxleitnerem. FilmMagic

„Mogłem wyzdrowieć bez jego wsparcia i współczucia, ale nagle zadałem sobie pytanie, dlaczego? Dlaczego to było w porządku, żebym się o mnie nie troszczył? Co sprawia, że ​​czuję, że nie zasłużyłam na to w moim życiu?” zadała sobie pytanie.

Rodzinna podróż na Hawaje pod koniec roku umocniła jej uczucia.

Podczas wycieczki po Parku Narodowym Wulkanów Gilbert sięgnęła po rękę męża, ale ten ją odepchnął. Przyglądali się jej dwaj synowie, Dakota i Michael, którzy „podeszli po obu stronach mnie i wzięli mnie za ręce”.

Gilbert był również zaręczony z Robem Lowe.WireImage

Gilbert wyznaje, że „poruszała się zbyt szybko” po rozwodzie, „próbując odzyskać wolność, którą zapamiętałem z młodości”.

„Jak odkryłam, bycie samotną kobietą po czterdziestce w Los Angeles to zupełnie inna liga presji” – opowiada. „A bycie aktorką szukającą pracy w branży, która ma obsesję na punkcie młodzieży, jeszcze bardziej się tym załamuje”.

Najnowsza książka Gilberta jest trafnie zatytułowana „Powrót na prerię”.

„Zareagowałam tak samo, jak wiele napotkanych kobiet: próbowałam wszystko zamrozić”.

Podczas rywalizacji w „Tańcu z Gwiazdami” w 2012 roku Gilbert pisze, że stała na swoim patio, gdy nagle dach się zawalił, powodując wstrząs mózgu. Kiedy dochodziła do siebie, odebrała upadek jako wiadomość z góry, że jej życie wymyka się spod kontroli.

Gilbert był partnerem Maksima Chmerkovskiego przy „Dancing With The Stars”. Disney General Entertainment Con

„Jeździsz Mustangiem kabriolet. Twoja twarz się nie porusza. Twoje cycki są za duże. Jesteś z niewłaściwym facetem. Lista ciągnęła się dalej” – napisała.

Pewnej nocy Gilbert zaplanowała ze swoim najlepszym przyjacielem gejem pójście na tańce, ale wcześniej poszli do baru na drinka. Jej przyjaciel zdał sobie sprawę, że zostawił swój telefon w pobliżu i poszedł go odzyskać, zostawiając Gilberta samego w prawie opuszczonym barze. Kątem oka zauważyła gwiazdę „Thirtysomething” Timothy Busfielda, z którym właśnie połączyła się na Facebooku.

Zaczęli rozmawiać i następnego ranka spotkali się na brunch. Związek szybko stał się poważny: „Byliśmy dwiema duszami, które tylko czekały, aby się odnaleźć”. Jedynym problemem było to, że Busfield był tymczasowo w LA. Przeprowadził się do swojego rodzinnego stanu Michigan po straszliwym rozwodzie.

Gilbert i Busfield w dniu ślubu, 24 kwietnia 2013 r.

Gilbert uznał to za dobrą wiadomość i powiedział gwieździe „West Wing”, że chce się przenieść.

„Nie mogę ruszyć czołem – a to nie jest w porządku” – wyjaśniła. „Mam przeczucie, że w przyszłości będę chciał go bardziej przenieść. Chciałbym pojechać gdzieś, gdzie to możliwe”.

Para – która pobrała się w 2013 roku – mieszkała w Michigan, gdzie Gilbert kandydował do Kongresu, zanim odpadł z powodu problemów zdrowotnych i ostatecznie udał się na Upper West Side na Manhattanie.

Kuchnia w domu Gilberta w Catskills.Gilbert przeszedł operację szyi podczas COVID.Instagram

Ale chcieli mieć miejsce na północy, gdzie mogliby się odprężyć i zrelaksować. W końcu znaleźli coś w Highland Park z domem, który się rozpadał i był zapchany meblami, w tym materacem, na którym zamieszkała rodzina myszy.

Gilbert wróciła do swoich telewizyjnych korzeni, mieszkając w Catskills.

Para postrzegała ten dom jako weekendowe odosobnienie, ale gdy nawiedził COVID, spędzili tam prawie cały swój czas, w drastycznie uproszczonym, znacznie prostszym stylu życia.

„Nawet bez pandemii myślę, że Tim i ja znaleźlibyśmy się w tym miejscu” – pisze. „Oboje zmierzaliśmy w tym kierunku i tak. Błogosławieństwem było to, że spotkaliśmy się we właściwym czasie w naszym życiu i wybraliśmy się w tę podróż razem, jako para, a kiedy zagłębiliśmy się w ten styl życia, zdaliśmy sobie sprawę, że właśnie tym chcemy być”.

Jak na ironię, mała dziewczynka, która pamiętnie zagrała „Half Pint” w adaptacji klasyka Laury Ingalls Wilder, przekształciła się w niezwykle zdolną dziewczynę z farmy.

Uprawa warzyw, hodowla kur znoszących jajka, odstraszanie ciekawskiego niedźwiedzia oraz posługiwanie się piłą stołową i tarczową to tylko niektóre z umiejętności, które nabyła, a także doskonalenia jej talentów kulinarnych.

Kiedy Gilbert skończyła 57 lat w maju ubiegłego roku, miała „spektakularny dzień nicnierobienia” i zrobiła sobie selfie, które jej się spodobało.

„To ja, pomyślałam, w końcu szczęśliwa we własnej skórze” – napisała. „Bez wypełniaczy ani botoksu, bez implantów, bez koloru włosów. Tylko ja. To jest szczęśliwe. To jest zdrowe. To jest mocne. To jest zakorzenione”.

Gilbert robi własne marynaty z domowych ogórków.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button