Rozrywka

Melissa Gorga zgrywana na efektowny post na Instagramie

Brawo Melissę Gorgę.

Melissa Gorga usłyszała to od fanów na Instagramie po tym, jak pokazała drogi zakup z mylącym podpisem.

Według Celebrity Net Worth wartość netto gwiazdy „Real Housewives of New Jersey” wynosi 3 miliony dolarów. Ale nie wszystkie pieniądze pochodzą od jej męża, Joe Gorgi, nieruchomości i kontraktów budowlanych. Oprócz swojej pracy w RHONJ o wysokich zarobkach, Melissa jest autorką publikacji, ma własny podcast „On Display” i jest właścicielem butiku odzieżowego w New Jersey, Envy.

Ale mimo że zarabia mnóstwo własnych pieniędzy, niektórych zwolenników zniechęciło niedawne zdjęcie luksusowego samochodu Gorgi.

Melissa Gorga pozowała z drogim samochodem

W poście udostępnionym na jej stronie na Instagramie 31 lipca 2022 r. Melissa Gorga miała na sobie dwukolorową sukienkę, pozując obok błyszczącego samochodu sportowego Lamborghini. „Lubię swoje samochody tak, jak lubię moich mężczyzn. Włoski” – napisała wpis.

Kilku fanów było zdezorientowanych użyciem przez Gorgę słowa „mężczyźni”, biorąc pod uwagę, że jest żoną Joe od prawie dwóch dekad.

„Mężczyźni czy mężczyzna?” zapytał jeden z komentatorów.

„Mężczyźni? Jak w więcej niż jednym?” inny chciał wiedzieć

– Mężczyźni w liczbie mnogiej… lol. Biedny Joe – załamał się inny.

Ale inni zwolennicy byli bardziej zniechęceni tym, że Gorga popisywała się swoim drogim samochodem. Lamborghini są jednymi z najdroższych luksusowych samochodów sportowych na rynku i kosztują od 200 000 do 500 000 lub więcej za Lamborghini Paramus.

„Jak nie mieć kontaktu, aby wyginać samochód, którym jeździsz w mediach społecznościowych? Amerykanie są kalekami i toną w inflacji. Ta chce ci pokazać swoje lambo. DISGRAZIATO!” napisał jeden z krytyków.

„Jesteśmy w recesji. Ppl walczą o płacenie rachunków, wyżywienie swoich rodzin. Ludzie kradną jedzenie, żeby przeżyć. Ale musimy się afiszować” – napisał inny.

„U 2 r po prostu przebijasz się przez to $ Czy kiedykolwiek myślisz o college’u? @meliisagorga @joeygorga”, inny wyznawca zapytał w odniesieniu do czwórki dzieci Gorgi.

„Ciekawe, czy przekazujesz darowizny na cele charytatywne?” czwarty wyznawca zapytał gwiazdę Bravo.

„Popisuj się tym, co masz, a zostaniesz okradziony jak Dorit [Kemsley] z Beverly Hills” – napisał inny komentator.

W chwili pisania tego tekstu Gorga nie odpowiedziała na krytykę jej postu.

Melissa Gorga również dostanie zupełnie nowy dom

GettyMelissa Gorga i Joe Gorga

Gorga nie tylko ma błyskotliwą przejażdżkę, ale obecnie buduje swój wymarzony dom w New Jersey – i dostaje dokładnie to, czego chce, aż do ostatniego szczegółu.

W filmie opublikowanym przez Bravo.com w styczniu 2022 r. Joe Gorga powiedział, że buduje dla niej wymarzony dom swojej żony.

“[Melissa] powiedział: „Chcę nowy dom: biały, nowy, nowoczesny” – powiedział w filmie nakręconym pierwszego dnia budowy. „Mam architekta. Zaprojektowaliśmy [it] tak, jak chcieliśmy – dokładnie tego, czego chciała Melissa. – Chcę dużą szafę. Chcę tego, chcę tamtego, chcę dużą pralnię” i zaczynamy”.

Po tym, jak Melissa powiedziała, że ​​wszystko, na czym jej naprawdę zależy, to „duża szafa, duża kuchnia”, Joe ujawnił powód, dla którego pozwolił jej zadzwonić. „Szczęśliwa żona, szczęśliwe życie” – powiedział mąż Rhonj.

CZYTAJ DALEJ: Córka Teresy Giudice, Audriana, wygląda na dorosłą w ​​nowych zdjęciach

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button