Rozrywka

Melissa McCarthy zagra w serialu HGTV „The Great Giveback:” Kiedy to będzie premiera?

HGTV Melissa McCarthy i Jenna Perusich występują w filmie „The Great Giveback”.

Melissa McCarthy i jej kuzynka Jenna Perusich występują w najnowszym serialu HGTV „The Great Giveback”. Premiera sześcioodcinkowego sezonu w poniedziałek 13 czerwca 2022 r. o godzinie 21:00 czasu wschodniego i pacyficznego.

Duet zaskoczy sześć zasłużonych rodzin remontami domów. HGTV ogłosiło w komunikacie prasowym, że aktorki „poznają wzruszające historie wyjątkowych osób nominowanych przez ich bliskich. Następnie, napędzani inspirującymi relacjami, samozwańczy fanatycy designu i stylu vintage chwycą młoty kowalskie, wybierze spersonalizowane wykończenia oraz demo i reno wraz ze swoim zespołem ekspertów, aby oszołomić odbiorców olśniewającymi, zmieniającymi życie odkryciami.

„The Great Giveback rzuca światło na ludzi, którzy robią niesamowite rzeczy”, powiedział McCarthy w komunikacie prasowym. „Nawet gdy okoliczności są trudne, mówią „co mogę zrobić i jak mogę pomóc”, aby życie innych było lepsze. Jeśli ci, którzy dają i dają i dają, nie zasługują na wielki dar, nie wiem, kto to robi. Dobro ma znaczenie i jest zaraźliwe, a Jenna i ja jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że poznaliśmy tak wyjątkowych ludzi.

Seria została po raz pierwszy ogłoszona w listopadzie 2021 roku.

McCarthy i Perusich oddadzą się weteranowi bojowemu w premierze

Serial rozpocznie się od remontu dla weteranki walki Katie, którą HGTV ujawniło, że przezwyciężyła bezdomność.

„Nominowana przez swoją narzeczoną Lily i będąca w ciąży z pierwszym dzieckiem, Katie otrzyma starannie zaprojektowaną, całkowicie odnowioną kuchnię, salon i niespodziewany pokój dziecinny od Melissy i Jenny” – czytamy w opisie odcinka.

Inni beneficjenci renowacji to Dawanna, „15-letni funkcjonariusz organów ścigania, który wspiera młodzież, osoby starsze i potrzebujące za pośrednictwem różnych programów społecznych”; Kate, „pielęgniarka pediatryczna OIOM”; Lucia, „mama ośmioletniej i trzydziestoletniej instruktorki tańca, której uczniami są dzieci specjalnej troski i seniorzy”; Mynor, „dyrektor organizacji non-profit, która służy młodzieży i rodzinom z śródmieścia”; i Ryan, „aspirujący muzyk, który dzieli radość z muzyki jako wolontariusz w ośrodku dla seniorów”.

„Melissa i ja zwracamy uwagę na niezwykłych ludzi, którzy każdego dnia oddają i czynią dobro” – powiedziała w komunikacie prasowym Perusich, która jest również aktorką. „Zmieniamy ich życie, czyniąc ich domy lepszymi i bardziej funkcjonalnymi, jednocześnie opowiadając historię o tym, co robią dla innych. Życzliwość rodzi życzliwość i to był nasz największy wniosek z robienia serialu”.

McCarthy i Peruisch pojawili się na „Celebrity IOU”

To będzie drugi raz, kiedy McCarthy i Perusich połączą siły dla HGTV. Wcześniej pojawili się w odcinku „Celebrity IOU” z 2020 roku, remontując dom rodziców Perusicha.

„Kiedy zobaczyliśmy, jak dobrze Melissa współpracowała ze swoją kuzynką Jenną we wczesnym odcinku „Celebrity IOU”, musieliśmy sprowadzić ich z powrotem do własnej serii renowacji” – powiedziała prezes HGTV Jane Latman w komunikacie prasowym. „The Great Giveback z Melissą McCarthy i Jenną Perusich” będzie pełen niespodzianek, niesamowitych domowych przemian oraz dodatkowego śmiechu i serca.”

Producentem filmu The Great Giveback z Melissą McCarthy i Jenną Perusich jest Scott Brothers Entertainment, a McCarthy jest także producentem wykonawczym.

CZYTAJ DALEJ: Christina Hall ściera się z żoną Tarka El Moussy, Heather Rae Young na meczu piłki nożnej dla dzieci

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button