Aktualności

Mężczyzna chwalony za zamawianie jedzenia, którego jego przyrodnia siostra nie je: „Ma obsesję”

Mężczyzna został pochwalony w Internecie za zamawianie jedzenia, którego nie je jego przyrodnia siostra.

W wirusowym poście udostępnionym na stronie Reddit’s Am I The A **hole, który można zobaczyć tutaj, użytkownik Left-Aide-430 wyjaśnił, że jego przyrodnia siostra, 12 lat, ma obsesję na punkcie kultury japońskiej i koreańskiej i że ta obsesja doprowadziła ją nawet do jedz tylko jedzenie azjatyckie.

Przyrodnia siostra 25-letniego mężczyzny nie jest sama, a japońska i koreańska kultura jest bardziej popularna w krajach zachodnich niż kiedykolwiek wcześniej.

Hitowa seria Netflix Squid Game, grupa popowa BTS i liczne anime (japońskie seriale animowane) pomogły wprowadzić zachodnią publiczność w kulturę Azji Wschodniej.

Squid Game był największym debiutem Netflixa w 2021 roku i udało mu się dotrzeć do ponad 111 milionów widzów na całym świecie, podczas gdy BTS udało się wyprzedać swoją światową trasę w 2018 roku.

Zdjęcie stockowe mężczyzny zamawiającego fast food
Podstawowy obraz człowieka zamawiającego fast food. Mężczyzna wyjaśnił, że jego przyrodnia siostra je tylko wschodnioazjatyckie jedzenie.
Getty

Użytkownik Reddita powiedział, że jego tata ożenił się ponownie cztery lata temu, a teraz ma dwie przyrodnie siostry, w wieku 16 i 12 lat, oprócz pełnej siostry, która ma 16 lat.

Kontynuował: „Moja przyrodnia siostra ma obsesję na punkcie koreańskiej i japońskiej kultury, pełnego K-popu, anime i tym podobnych rzeczy, nie ma w tym nic złego i nie biję jej, zarówno moja siostra, jak i ja to lubimy, problem polega na tym, że ta obsesja spowodowała, że ​​jadła tylko azjatyckie jedzenie.

„A ponieważ jest córeczką mamy, a mój tata przedkłada swoją nową rodzinę nad moją siostrę, to jedyna rzecz, którą jedzą (nie są Azjatami).

„Moja siostra powiedziała mi, że skończyła, tęskniła za hamburgerami, pizzą, makaronem itp., ale nie może ich jeść u taty, a z mamą robi to bardzo rzadko, ponieważ moja mama gotuje i nie robi tych rzeczy za każdym razem tydzień (mama jest Meksykanką, więc gotuje meksykańskie rzeczy).”

Użytkownik Reddita powiedział, że zaproponował, że zapłaci za jedzenie na wynos, a jego przyrodnia siostra i macocha rozmawiają o pójściu do koreańskiej restauracji.

Zamiast tego zapytał, czego chce jego pełna siostra, wiedząc, że „od tygodni miała ochotę na hamburgera”.

Kiedy zamówił hamburgera, jego przyrodnia siostra powiedziała, że ​​nie lubi jeść czegoś takiego. Ale jego tata zgodził się, że powinni zjeść ten sam posiłek.

Mimo to użytkownik twierdził, że jego tata i macocha zamówili sushi. Dodał, że tata nazwał go dupkiem za to, że jego pasierbica czuła się pominięta.

Kiedy mężczyzna zapytał, co myśli o swoim własnym dziecku, tata wyrzucił go z domu.

Od udostępnienia w niedzielę, 28 sierpnia, post przyciągnął około 8300 głosów i ponad 760 komentarzy.

Zdecydowana większość komentujących post pochwaliła mężczyznę za to, jak poradził sobie z sytuacją i skrytykowała ojca.

Jeden z użytkowników Reddit, którego komentarz został przegłosowany ponad 11 500 razy, powiedział: „Cóż, płacę, więc wybieram. Jeśli chcesz coś innego, możesz sam za to zapłacić”. Twoja odpowiedź była idealna.NTA (nie **dziura).

„Tata musi otworzyć oczy i przestać stawiać swoje niebiologiczne dzieci nad swoimi biologicznymi dziećmi”.

Inny dodał: „Założę się, że pożarli tego burgera i byli podekscytowani czymś innym”.

Podczas gdy trzeci napisał: „NTA. To pomieszane, że zmuszają wszystkich do jedzenia stylu, na który jeden dzieciak uznał, że ma obsesję. Twój tata jest palantem, dobrze, że jesteś przy swojej siostrze. Może ona może zamiast tego przyjeżdżać do ciebie w weekendy?

Newsweek skontaktował się z Left-Aide-430 w celu uzyskania komentarza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button