Rozrywka

MGK wspomina czas, kiedy myślał, że Megan Fox z nim zerwała przez sms-a

Więcej na temat: karabin maszynowy kelly Megan Fox i Machine Gun Kelly łączą się na różowo podczas premiery „Good Mourning” Megan Fox, Machine Gun Kelly piją sobie nawzajem krew „w celach rytualnych” Megan Fox świętuje „wspaniała dusza” Machine Gun Kelly 32. urodziny Megan Fox unika PDA Machine Gun Kelly w napiętym filmie z czerwonego dywanu

Machine Gun Kelly mówi, że jego nowy film „Good Mourning” został zainspirowany tym, co uważaliśmy za tekst zerwania od narzeczonej Megan Fox.

„Napisałem dla niej film, ponieważ nieświadomie była przyczyną spirali. Wysłała mi SMS-a dokładnie tak, jak w filmie” – powiedziała Extra podczas premiery w Los Angeles w tym tygodniu piosenkarka, która reżyseruje i gra główną rolę w komedii stoner.

“[My character] krąży wokół tekstu, którego tak naprawdę nie rozumie i nie może się z nią skontaktować, i to właśnie się ze mną działo”.

MGK, lat 32, wyjaśnił, że „napisał tak wiele piosenek” i wykorzystywał „wszystkie te inne sposoby” do radzenia sobie z bólem serca w przeszłości, więc tym razem potrzebował czegoś innego.

„Byłem jak spirala tak mocno. Potrzebowałem innego miejsca, aby z tym pojechać” – wspomina. „Pomyślałem:„ Po prostu napiszę film ”.

„Byłem jak spirala tak mocno”, wspominał piosenkarz „Bloody Valentine” w chwili, gdy pomyślał, że Fox z nim zrywa.Getty Images

O reakcji Foxa, MGK powiedział, że podzielił się z nią scenariuszem na schodach na jej werandzie. „Powiedziała: „O tym myślałeś przez cały czas?” – wspominał.

Piosenkarka „Emo Girl” gra w filmie gwiazdę filmową o imieniu London Clash, której świat „wywraca się do góry nogami, kiedy musi wybrać między podążaniem za swoją jedyną prawdziwą miłością a rolą zmieniającą życie w dużym filmie”. na IMDB.

W komedii występują także Fox, Dove Cameron, Becky G i Whitney Cummings, a także bliski kumpel z MGK, Pete Davidson.

Fox występuje w komedii stoner obok MGK, Dove Cameron, Pete’a Davidsona i nie tylko.Open Road przez YouTube

„Mieliśmy kręcić przez osiem godzin, zamieniło się to w 16 godzin, ponieważ nie mogliśmy przestać się śmiać” – powiedział. “[Pete] improwizowałem, kiedy byłem na stanowisku montażowym. Pomyślałem: „OK, musimy to zatrzymać, to też musimy zatrzymać”. Wszystko, co powiedział, było zabawne.

Podczas wywiadu zapytano również MGK, czy on i 35-letni Fox kiedykolwiek rozważyliby ucieczkę jak ich kumple Travis Barker i Kourtney Kardashian. Obaj wzięli ślub w Kaplicy Jednej Miłości w Las Vegas w zeszłym miesiącu – chociaż śluby nie były prawnie wiążące.

„Chcę po prostu pozwolić, aby świat zobaczył to, jak nadchodzi”, powiedział MGK o swoich planach z Foxem, nieśmiało podchodząc do wszelkich dalszych szczegółów.

Gołąbki, przedstawione na zdjęciu podczas Billboard Music Awards 2021, są zaangażowane od stycznia. Getty Images dla dcp

„Good Mourning” trafi do kin i On Demand 20 maja. W międzyczasie MGK i Fox będą w ten weekend w Las Vegas na 2022 Billboard Music Awards.

Samozwańcze „bliźniacze płomienie” – zaręczeni od stycznia – słynnie odwrócili głowy podczas zeszłorocznej gali rozdania nagród, pakując się na dużym palmtopie i pozując do zdjęć na czerwonym dywanie.

Fox pozostawił niewiele wyobraźni w czarnej sukience Muglera z wycięciami, podczas gdy MGK zdecydował się na smoking z językiem pomalowanym na czarno.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button