Rozrywka

Miami Heat może być najlepszym kandydatem na upragnioną koleżankę z drużyny Jimmy’ego Butlera, Kyrie Irving

Getty Jimmy Butler #4 z reprezentacji USA Basketball Men’s National Team został celowo sfaulowany przez Kyrie Irvinga #10 of the 2016 USA Basketball Men’s National Team

Cała NBA była wstrząśnięta po 20 czerwca raporcie Shamsa Charania z The Athletic. W raporcie stwierdzono, że Kyrie Irving i Brooklyn Nets znaleźli się w „impasie” w negocjacjach kontraktowych.

„Jedną z najbardziej oczekiwanych sytuacji z wolnymi agencjami jest Kyrie Irving z Brooklynu, który ma termin 29 czerwca na zakup 36,9 miliona dolarów opcji gracza na sezon 2022-23. Jednak wiele źródeł mówi The Athletic, że rozmowy o przyszłości Irvinga utknęły w martwym punkcie między nim a Sieciami. Wśród partii panuje obecnie impas, który toruje drogę siedmiokrotnemu All-Starowi do rozważenia otwartego rynku”, pisze Charania dla „The Athletic”.

Nieco ponad godzinę po tym, jak pojawiły się wiadomości, Irving sam zainteresował się Twitterem tajemniczym tweetem, który szybko stał się wirusowy. Co to wszystko znaczy, zostało zinterpretowane przez wielu detektywów. Fani „The Wire” podzielą złożoną fabułę trzeciego sezonu, aby spróbować rozszyfrować, co to znaczy. Zachowamy to na inny artykuł, ale najważniejszą wiadomością jest szaleństwo, w jakie wywołało NBA kilka drużyn, które podobno są zainteresowane przejęciem Irvinga.

Jednym z zaskakujących zespołów, które włączyły się w rozmowę, był Miami Heat.

Kyrie Irving do Miami Heat?

Wiele drużyn NBA podobno zostało katapultowanych do dyskusji o Kyrie Irving po wiadomościach, ale jeden z zespołów, który zgłosił zainteresowanie Marca Steina, był zaskakujący, gdy weźmie się pod uwagę to, co Miami nazywa „kulturą upałów”.

„Uważa się, że Miami ma pewien poziom zainteresowania dołączeniem do pościgu za Irvingiem – jeśli Sieci dojdą do punktu, w którym będą aktywnie próbować go sprzedać – i uznają, że będzie bardziej legalnym miejscem lądowania niż zespoły, które wspomniały, biorąc pod uwagę różne transakcje Heat. majątek. Chociaż z pewnością jest kolejnym obciążeniem wyobraźni próba wyobrażenia Irvingowi, który znajduje codzienny komfort w surowej operacji Pat Riley’a w South Beach, jest również prawdą, że upał nigdy nie uciekał przed najbardziej gwiaździstymi gwiazdami lub osobowościami przedstawianymi jako wymagające. Stein napisał na swoim podstasie.

To nie pierwszy raz, kiedy Heat został wymieniony jako potencjalny zalotnik Kyrie Irving. Irving wymienił Miami jako jedno ze swoich czterech najlepszych miejsc docelowych w swojej bezpłatnej agencji z 2017 roku. Czy to może być gwiazda, którą Heat dodaje do gry z Jimmym Butlerem? Z pewnością wiemy, że Jimmy Butler byłby zainteresowany.

Jimmy Butler o Kyrie Irving

Wraz z cyrkiem wokół negocjacji Irvinga na Brooklynie, ponownie pojawił się klip Jimmy’ego Butlera z ESPN First Take z 2017 roku. W klipie Butler, który był wtedy członkiem Chicago Bulls, został zapytany, czy musi wybrać gracza, z którym chciałby grać najbardziej, kto by to był?

„Prawdopodobnie muszę iść z moim ulubionym graczem – który nie jest mną – i to jest Kyrie [Irving]. Po prostu kocham grę Kyrie, stary. Butler powiedział w First Take.

Jimmy Butler, podczas występu w First Take w 2017 roku, został zapytany, kogo wybrałby, gdyby mógł grać z kimkolwiek w NBA. (h/t @TheSteinLine)

„Prawdopodobnie muszę iść z moim ulubionym graczem – który nie jest mną – i to jest Kyrie [Irving]. Po prostu uwielbiam grę Kyrie, stary. pic.twitter.com/bOAWiM2qu2

— Locked On Heat (@LockedOnHeat) 22 czerwca 2022 r.

Butler i Irving byli kolegami z Drużyny USA, a Butler prawdopodobnie nie jest jedynym, który jest zaintrygowany zjazdem. Jednak czy Kyrie byłaby chętna do gry w zespole, który ma wysokie oczekiwania z „Heat Culture”. Ciepli gracze muszą mieć mniej niż określony procent tkanki tłuszczowej, trudno powiedzieć, w jakim punkcie stoją na swoim zawodniku siedzącym poza kluczowymi meczami, tak jak zrobił to w tym sezonie z Brooklynem. The Heat z pewnością znajdują się w jednej z najlepszych pozycji, aby dodać gwiazdę taką jak Irving z posiadanymi atutami, ale jak wszystko się układa, zobaczymy w nadchodzących tygodniach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button