Rozrywka

Miami Heat połączone w absurdalnej prognozie Kevina Duranta autorstwa Shannon Sharpe

Getty Kevin Durant nr 7 z Brooklyn Nets drybluje przeciwko Jimmy’emu Butlerowi nr 22 w Miami Heat

Wokół Brooklyn Nets, NBA i Kyrie Irving krążyło stałe pandemonium od 20 czerwca raportu Shamsa Charania z The Athletic. W raporcie stwierdzono, że negocjacje Netsów i sędziego znalazły się w „impasie”, a Brooklyn nie chce podpisać długoterminowej umowy z gwiazdą.

Konsekwencje tego raportu są coraz bardziej odfiltrowywane i nie widać żadnych oznak zatrzymania w najbliższym czasie. W każdym raporcie rośnie poczucie, że czas Irvinga z Sieciami dobiega końca.

Przed draftem NBA Shams Charania z The Athletic kontynuował raportowanie, że Irving ma opuścić Nets poprzez znak i handel.

Pogłoski dotyczące Kyrie Irvinga

Jedną z plotek, które pojawiły się w wyniku wiadomości Irvinga, było to, że istnieje wzajemne zainteresowanie między Irvingiem i Miami Heat.

Marc Stein jako pierwszy poinformował, że seria Heat może być zainteresowana rozgrywającym All-Star.

„Uważa się, że Miami ma pewien poziom zainteresowania dołączeniem do pościgu za Irvingiem – gdyby Sieci osiągnęły punkt, w którym będą aktywnie próbować go wymienić – i uznałoby się za bardziej uzasadnione miejsce lądowania niż wspomniane początkowo zespoły, biorąc pod uwagę różne aktywa handlowe. Chociaż z pewnością jest to kolejne obciążenie wyobraźni, próba wyobrażenia Irvingowi, który znajduje codzienną wygodę w sztywnej działalności Pata Rileya w South Beach, prawdą jest również, że Heat nigdy nie stronił od najbardziej gwiaździstych gwiazd lub osobowości przedstawianych jako wymagające”. Stein napisał na swoim podstasie.

23 czerwca zainteresowanie Irvinga Heat zostało potwierdzone, ponieważ Miami zostało wymienione jako jedna z sześciu drużyn, dla których gwiazda byłaby zainteresowana grą, gdyby on i Nets nie byli w stanie dojść do porozumienia.

„Źródła ESPN: Jeśli Kyrie Irving nie może dojść do porozumienia w sprawie pozostania z Brooklynem, ma listę zespołów, które chciałby, aby wzięli pod uwagę przy podpisywaniu i wymianie, w tym Lakers, Clippers, Knicks, Heat, Mavs i 76ers. Żadna z tych drużyn nie ma miejsca na podpisanie kontraktu bez pomocy Netsa – napisał na Twitterze Wojnarowski.

Jednak Kyrie Irving nie jest jedyną siecią, z którą Heat był powiązany w związku z konsekwencjami kontraktu z Irvingiem.

Kevin Durant do upału?

Po wiadomościach Kyrie Irving, donosi, że Kevin Durant „monitoruje sytuację sieci Nets w zakresie niepewności związanej z franczyzą, źródła potwierdziły w The Athletic w czwartek”, pisze Charania w „The Athletic”. „Ta decyzja otwiera teraz drogę Kyrie Irving do poszukiwania nowego domu poprzez opt-in i wymianę”.

23 czerwca w odcinku Undisputed Shannon Sharpe spekulował, że być może gwiazdor Brooklynu mógłby zostać sprzedany do Miami Heat.

Sharpe zauważył, że dyrektor generalny Durant i Nets, Sean Marks, mają dobre relacje, a gwiazda prawdopodobnie podejdzie do niego, aby zobaczyć, jak planują odbudowę, jeśli Irving odejdzie. W zależności od tego, jak potoczy się ta odpowiedź, może zmienić to, co robi Durant.

PlayUNDISPUTED – „Kevin Durant to Miami Heat” – Shannon przewiduje przyszłość KD, jeśli Kyrie opuści Nets NIEDOPUSZCZALNE – „Kevin Durant to Miami Heat” – Shannon przewiduje przyszłość KD, jeśli Kyrie opuści Nets2022-06-23T15:06:18Z

„Wiesz, Pat Riley chce zrobić wielki plusk. Zawsze chciał Kevina Duranta, Skip. Teraz pomyślał, że kilka lat temu miał dobrą okazję, by go zdobyć” – powiedział Sharpe. – Nie myśl, że nie przekręci klocka jeszcze raz. …Pytanie brzmi, co on (Riley) byłby skłonny zrezygnować, aby go zdobyć. Uważam, że jedynymi dwoma graczami, którzy prawdopodobnie byliby niedostępni, są Jimmy i Bam. Ponieważ z Jimmym, Bamem i Kevinem Durantem masz teraz potencjał wyścigu zbrojeń.

Teraz, jak zawsze w przypadku Skipa i Shannon Sharpe, ta spekulacja ma pewien poziom absurdu. Tak wiele rzeczy musi się zgrać, aby tak się stało. To fajny pomysł, ale wydaje się bardzo nieprawdopodobny.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button