Rozrywka

Michael Chandler rozpoczyna epicki powrót po tym, jak gwiazda UFC nazwała go „Chinlerem”

Getty Michael Chandler

Lekki siniak UFC, Michael Chandler, niedawno wrócił do Dustina Poiriera, który nazwał go „Michaelem Chinlerem”.

Wymiana między rywalami o wadze 155 funtów odbyła się za pośrednictwem Twittera 13 maja.

„Diament” był aktywny na platformie mediów społecznościowych, szukając przeciwnika do rywalizacji 30 lipca na gali UFC 277. Tego dnia wysłał wyzwanie zarówno do zawodników wagi półśredniej, jak i lekkiej, tweetując: emoji) 155 lub 170 każdy podciągnie się 30 lipca. Połączenie międzynarodowe. Zawrzyj umowę.

30 lipca podciąga się grupa 155 lub 170 funtów. Połączenie międzynarodowe. Zawrzyj umowę 😤😤😤😤

— Diament (@DustinPoirier) 14 maja 2022 r.

Wcześniej, 13 maja, fan oskarżył Poiriera o to, że „boi się” Chandlera. Następnie inny użytkownik Twittera odpowiedział na twierdzenie, nazywając Chandlera „Chinny”. Ten ostatni komentarz wywołał odpowiedź od The Diamond, który napisał na Twitterze: „Michael Chinler”.

Michael Chinler

— Diament (@DustinPoirier) 13 maja 2022 r.

Chociaż Chandler zdobył oszałamiające KO przeciwko Tony’emu Fergusonowi w ostatni weekend na UFC 274, został odrzucony w pierwszej rundzie. „Iron” został również porzucony przez Justina Gaethje i Charlesa Oliveirę w jego dwóch walkach przed walką z Fergusonem.

Podsumowując, Chandler trafił na matę w trzech ze swoich czterech konkursów UFC.

Cóż, Chandler zauważył wykop Poiriera i wycelował również w podbródek Diamenta. Zrobił to, gratulując Michaelowi Johnsonowi jego wygranej w UFC na ESPN 36 KO, pierwszego nokautu, który Johnson zdobył w Oktagonie od czasu pokonania Poiriera we wrześniu 2016 roku.

Chandler napisał na Twitterze 14 maja: „Mówiąc o Michaels i podbródkach. Gratulacje dla Michaela Johnsona za jego KO dzisiejszego wieczoru. Pierwsze KO od 17 września 2016 – UFC Fight Night: Poirier vs Johnson. Czyste KO w 1:35 pierwszego miejsca w Hidalgo w Teksasie. Michael zdobył premię za występ w nocy. #chinhistory #ufcvegas54 @DustinPoirier.”

Porażka Poiriera z Johnsonem to ostatni raz, kiedy Diament został ukończony przez strajki jako zawodowy artysta mieszanych sztuk walki.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button