Rozrywka

Michael Palacios: dzierżący siekierę NYC McDonald’s CHODZI BEZPŁATNIE bez kaucji, chełpi się „zabawnym pościgiem” z glinami

LOWER EAST SIDE, NOWY JORK: dzierżący siekierę mężczyzna, który został sfilmowany, jak groził klientom w McDonald’s na Lower East Side 16 września po tym, jak dziewczyna, która go odrzuciła, została zwolniona bez kaucji dwa dni później. Biuro prokuratora okręgowego Manhattanu poinformowało, że 31-letni Palacios, oskarżony o złapanie siekiery i zniszczenie restauracji fast-food na Delancey Street wcześnie w piątek, został postawiony kilka godzin później w stan oskarżenia o przestępstwa czwartego stopnia i za posiadanie broni. zwolniony bez kaucji.

REKLAMA

Palacios wdał się w bójkę z kilkoma ludźmi w McDonald’s na Lower East Side, w wyniku czego wyciągnął topór z plecaka i uwolnił swoją furię. Oba zarzuty wykraczają poza stanowe reformy sądownictwa karnego i nie kwalifikują się do zwolnienia za kaucją. Podczas porannej tyrady Palacios zmiażdżył dwa stoły i szklaną przegrodę, jak wynika z wniesionej w tej sprawie skargi kryminalnej.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

REKLAMA

„You f *** b *** h ”: Viral TikTok pokazuje, że pracownik McDonald’s drive-thru pstryka na kobietę

„Powiedział, że musi zrobić to, co powinien”: pracownik McDonalda walczy o życie po tym, jak mężczyzna strzela mu w twarz nad zimnymi frytkami

REKLAMA

Według New York Post, Palacios rzekomo stracił panowanie nad sobą, gdy klient restauracji „odrzucił” go po tym, jak wielokrotnie próbował z nią porozmawiać, świadek wyjaśnił dziwaczne spotkanie, które zostało uchwycone kamerą. „Więc w zasadzie wdał się w kłótnię z dziewczyną, a potem dziewczyna go odrzuciła. Nie chciała z nim rozmawiać. Ciągle ją atakował” – powiedział w rozmowie z „NY Post” dostawca Uber Eats, Ruben G.

REKLAMA

Trzech klientów McDonald’s interweniowało i zaczęło uderzać Palaciosa, który wydawał się zachować spokój w nagraniu z telefonu komórkowego z wydarzenia. Po wycofaniu się Palacios podobno sięgnął do plecaka i wyciągnął topór, niszcząc stoły i ścianę restauracji, podczas gdy goście uciekali w przerażeniu. Podszedł do każdego z klientów, bijąc i klepiąc ich indywidualnie, jak mu się podobało. Oskarżony próbował zastraszyć wszystkich ludzi swoim toporem, ponieważ ludzie cofali się w obawie przed uderzeniem. Niedługo później Palacios siada na rowerze i odjeżdża. Został później aresztowany i oskarżony w związku z wydarzeniem.

REKLAMA

Według Daily Mail, w poście na Instagramie po swoim zwolnieniu, Palacios powiedział: „Po 5 minutowym pościgu policyjnym przez dolną wschodnią część policji nowojorskiej powiedział mi, że „to był fajny pościg”. Ruch był słaby i nie mogłem się wydostać okolica, w której spadłem z roweru, skręcając szpilkę do włosów z ulicy na chodnik, lądując na moim ramieniu i przewracając ją. Zabrali mnie do szpitala, a potem do więzienia. A teraz mnie nie ma. Niektórzy z was chcą, żebym iść do więzienia? Już to zrobiłem! Haha. Więc miłego dnia”.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button