Rozrywka

Michelle Pfeiffer przedstawia niepokojące informacje na temat zdrowia za pomocą domowego wideo: „Bądź dla siebie delikatny”

Michelle Pfeiffer jest zdecydowanie jedną z najtwardszych gwiazd w okolicy, konsekwentnie zachwycając swoich fanów swoimi wyczynami sportowymi, zwłaszcza w ostatnich występach, takich jak jej kolej na Ant-Man.

WIĘCEJ: Michelle Pfeiffer otrzymuje smutną wiadomość dotyczącą losów Pierwszej Damy

Jednak aktorka nie jest odporna na kontuzje, jak ujawniła w swoim najnowszym domowym wideo, próbując poćwiczyć.

Ładowanie gracza…

WIDEO: Michelle Pfeiffer ujawnia dylemat dotyczący wyglądu

Wyjaśniła, że ​​ostatnio dużo podróżowała i w rezultacie spakowała zbyt dużo do bagażu podręcznego, raniąc ją z powodu wagi.

„Próbowałam wczoraj ćwiczyć, pogorszyłam sprawę” – wyjaśniła szczerze. „Ponadto nie jestem w najlepszej formie, w jakiej kiedykolwiek byłam”, a potem powiedziała, że ​​chce wypróbować trening barre, który widziała na Instagramie.

WIĘCEJ: Michelle Pfeiffer zwraca uwagę najbardziej niesamowitym zdjęciem z przeszłości – jej włosami!

Rozpoczynając trening, Michelle podzieliła się, że ma również zaburzenie genetyczne w dłoniach zwane Dupuytrenem, które jest deformacją dłoni powodującą tworzenie się węzłów tkanek pod skórą, które mogą zginać palce.

„Szczęśliwa mi, mam to, więc muszę uważać z ciężarami” – wyjaśniła, zakładając rękawiczki bez palców, które, jak wyjaśniła, pomogły jej dłoniom.

Michelle szczegółowo ćwiczyła z kontuzją

To wtedy odebrała telefon i wycięła wideo, po czym wróciła do rozmyślania nad faktem, że nigdy nie była w stanie dostać się na trening.

„Ale zaczęło się to od filmu o, nie wiem, próbie znalezienia sposobu na trening i powrót do zdrowia po kontuzji.

WIĘCEJ: Michelle Pfeiffer upamiętnia szczególną uroczystość rzadkim zdjęciem rodzeństwa

WIĘCEJ: Willa Pacific Palisades za 22 mln dolarów Michelle Pfeiffer zapiera dech w piersiach – zobacz w środku

„A teraz stało się nagranie o tym, jak mam najlepsze intencje, kończy się czas. Więc nie dostałam się na trening. Jutro jest inny dzień” – podsumowała.

Dalej rozwinęła swoje przemyślenia w swoim podpisie, kończąc sentymentem: „Bądź dla siebie delikatny” i otrzymała mnóstwo wsparcia i pochwał od fanów za jej siłę.

Aktorka zawsze szczerze podchodziła do swojej przygody z fitnessem

„Najlepsza, uczciwa, autentyczna rada, jaką słyszałem od dłuższego czasu”, jeden skomentował, a drugi powiedział: „Jesteś inspirujący z tak wielu powodów – uzdrawiające myśli energetyczne na swój sposób”, a jej siostra Deedee wysłała kilka silnie uzbrojonych emotikony po swojemu.

Czytaj więcej WITAJCIE! Historie z USA tutaj

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego newslettera, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button