Rozrywka

Mick Jagger: Harry Styles „ma powierzchowne podobieństwo do mojego młodszego ja”

Więcej informacji: Mick Jagger Al Pacino, 81 lat, łapie kolację z byłą Micka Jaggera Noor Alfallah, 28 dziewczyna Micka Jaggera, Melanie Hamrick, pisze „erotyczną” powieść Syn Micka Jaggera, Lucas, robi furorę podczas Paris Fashion Week Chris Jagger mówi, że związek z bratem Mickiem jest „rzeczą dwukierunkową”

Najwyraźniej ma ruchy jak Jagger… ale gorzej.

Mick Jagger powiedział w nowym wywiadzie, że wierzy, że Harry Styles bezskutecznie podąża jego śladami.

„Nie ma takiego głosu jak mój ani nie porusza się na scenie jak ja; po prostu ma powierzchowne podobieństwo do mojego młodszego ja, co jest w porządku. Nic na to nie poradzi” – powiedział 78-letni frontman Rolling Stones dla londyńskiego The Sunday Times.

Jagger powiedział, że szanuje 28-letniego Stylesa, który był znany z noszenia spódnic i sukienek, ale nazwał swoje własne wybory „znacznie bardziej androgyniczne”.

„Lubię Harry’ego — mamy łatwy związek. To znaczy, nosiłam dużo więcej makijażu oczu niż on. Daj spokój, byłem o wiele bardziej androgyniczny” – powiedział wokalista „Paint It, Black”.

Podobnie jak Jagger, Styles ma tendencję do zacierania linii płciowych dzięki swoim wyborom mody.Getty Images for ABA

To nie pierwszy raz, kiedy Jagger wygłasza chłodne komentarze na temat byłego członka One Direction.

W 2017 roku legenda rocka powiedziała w Yorku The Press of Styles: „On to leci. Znam go, przychodzi do mnie na wiele koncertów. I tak, widzę wpływ. Ale nic mu nie mówię, tylko mówię, że ładnie wygląda. Lubię go. Jest bardzo przyzwoity.

Styles określił Jaggera jako główny wpływ na jego karierę.Kevin Mazur

Śpiewający „Watermelon Sugar” był bardzo otwarty na temat tego, jak Jagger ma duży wpływ na jego karierę muzyczną, podobno kiedyś opisując go jako „najfajniejszego człowieka na świecie”.

Styles wcieliła się również w piosenkarkę „Satisfaction” w „Saturday Night Live” w 2017 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button