Rozrywka

Mike „The Situation” Sorrentino jest winien 2,3 mln dolarów podatków po odbyciu kary w więzieniu

Więcej na temat: mike „sytuacja” sorrentino Gwiazdy „Jersey Shore” mają „zero tolerancji” dla rzekomych niewiernych gwiazd „Jersey Shore” Angeliny Pivarnick rzucają „2.0” na program z nową obsadą: „Wykorzysta” oryginalny Mike „Sytuacja” Sorrentino , żona Lauren przeszła remont dentystyczny za 50 000 $, obsada „Jersey Shore” w przerwie sezonu Ronniego Ortiz-Magro: „Potrzebował” przerwy

Ma inną „sytuację”.

Mike „The Situation” Sorrentino – który w 2019 roku odsiadywał wyrok w federalnym więzieniu za uchylanie się od płacenia podatków – jest winien wujkowi Samowi 2,3 miliona dolarów niezapłaconych podatków w ciągu pięciu lat.

Z dokumentów prawnych uzyskanych w czwartek przez The Sun wynika, że ​​długi 39-letniej gwiazdy „Jersey Shore” wobec IRS sięgają lat 2010, 2012, 2013, 2015 i 2016.

Został uderzony zastawem podatkowym w kwietniu, a urzędnik z New Jersey potwierdził w publikacji, że pozostaje „otwarty i zaległy”.

„Michael Sorrentino pilnie pracował nad wypełnieniem swoich obecnych i przeszłych zobowiązań podatkowych i nadal będzie to robił” – powiedział w oświadczeniu publicysta gwiazdy MTV.

Po tym, jak on i jego brat przyznali się do winy do złożenia sfałszowanych zeznań podatkowych na prawie 9 milionów dolarów w styczniu 2018 roku, Sorrentino został skazany na osiem miesięcy więzienia w październiku tego roku.

Sorrentino został skazany na osiem miesięcy więzienia za uchylanie się od płacenia podatków w 2019 r. Starszy Ordonez / Splash News

Zgłosił się do Federalnego Zakładu Więziennego Otisville w północnej części stanu Nowy Jork w styczniu 2019 r. i został zwolniony we wrześniu.

„Cieszymy się, że wreszcie możemy zamknąć ten rozdział naszego życia. Dziękujemy naszej rodzinie, przyjaciołom i fanom za nieustanną miłość i wsparcie w tym czasie. Przyniosło nam to tyle spokoju i komfortu”, powiedział on i żona Lauren Sorrentino w tym czasie na stronie Six. „Nie możemy się doczekać kontynuowania naszego życia jako mąż i żona i pracy nad sytuacjami dla dzieci!”

„Jesteśmy zachwyceni, że w końcu możemy zamknąć ten rozdział naszego życia”, Mike i Lauren powiedzieli Page Six po jego wydaniu.mikethesituation/Instagram

„Naprawdę wierzymy, że powrót jest ZAWSZE większy niż porażka i nie możemy się doczekać, aby pokazać światu nasz”.

Od tego czasu Mike został otwartym adwokatem Anonimowych Alkoholików i powitał rocznego syna Romeo Reigna Sorrentino.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button