Rozrywka

Mike Tomlin wydaje stanowczą odpowiedź na możliwe ponowne zjednoczenie WR: „Przenieśliśmy się dalej”

Główny trener Getty Steelers, Mike Tomlin, wyklucza ponowne spotkanie z Antonio Brownem.

Wydaje się, że Pittsburgh Steelers nie są gotowi na ponowne spotkanie z jednym z najlepszych odbiorców w ostatnich czasach.

Główny trener Mike Tomlin odniósł się do pomysłu, by Steelersowie mogli ponownie połączyć się z szerokim odbiornikiem Antonio Brownem podczas występu w The Pivot Podcast i zamknął ten pomysł. Brown grał dla Steelers w latach 2010-2018 i okazał się jednym z najniebezpieczniejszych odbiorców w grze, publikując pięć selekcji All-Pro i siedem selekcji Pro Bowl podczas swojej kadencji w Pittsburghu. 33-letni odbiornik prowadził również NFL we wszystkich głównych kategoriach odbiorczych — przyjęć, odebranych jardów i przyłożenia — podczas swojej kadencji w Steelers.

„Wszyscy wiecie, że tak się nie dzieje” – powiedział Tomlin o możliwym powrocie Browna. „Jeśli chodzi o zakładanie kasku i wybieganie z tunelu, grę w piłkę i tak dalej, człowieku. Wiesz, że odszedł, a my poszliśmy dalej. Możemy siedzieć i posiekać, jakby to była realistyczna rozmowa, ale wiemy, że to nie jest realistyczne”.

Chociaż Tomlin wykluczył możliwość ponownego podpisania umowy ze swoim byłym syndykiem, upewnił się, że pochwalił wpływ Browna na Steelerów podczas jego kadencji w organizacji.

„To, co powiem o AB, to ten człowiek, mieliśmy dziewięć wspaniałych lat”, powiedział Tomlin. – Doceniam tego kolesia w sposób, którego nie potrafię wam wszystkim wyjaśnić. Nawet nie zawracam sobie głowy próbą wyjaśnienia wam wszystkim, ponieważ brzmi to tak, jakbym go w jakiś sposób broniła, a dla mnie z tego punktu widzenia natura naszego związku i to, co wszyscy razem zrobiliśmy, nie wymaga obrony. Możesz go strawić tak, jak chcesz. [Tomlin blows a kiss.] Myślę, że za mało mówi się o woli tego gościa. O etyce pracy tego gościa. O nieustraszoności, jaką grał w tę grę.

Ostatnia kadencja Browna z drużyną NFL zakończyła się kwaśną nutą

Brown jest obecnie szerokim odbiorcą po spędzeniu sezonów 2020 i 2021 z Tampa Bay Buccaneers. Ostatni występ weterana odbiornika w meczu NFL miał miejsce w 17. tygodniu podczas meczu Bucs z New York Jets, kiedy wyszedł w środku meczu po sporze na linii bocznej z głównym trenerem Brucem Arianem. Został natychmiast zwolniony przez Buccaneers wkrótce po meczu.

Kwaśne zakończenie jego kadencji w Bucs pojawia się kilka lat po tym, jak zmusił się do wyjścia z Las Vegas Raiders po tym, jak został przejęty przez handel poza sezonem 2019. Krótko po jego uwolnieniu z Raiders, New England Patriots podpisał kontrakt z Brownem, zanim został zwolniony po zaledwie jednej grze z powodu zarzutów poza boiskiem i zastraszających wiadomości tekstowych wysłanych do jednego z jego oskarżycieli.

Przed krótkimi występami w Raiders and Patriots Brown również zakończył swoją kadencję Steelers ze złą oceną, kiedy został umieszczony na ławce rezerwowych na ostatni mecz drużyny w sezonie 2018 z powodu brakujących treningów drużynowych w tym tygodniu.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości Steelers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Steelers tutaj!

Brązowy oznacza koniec kariery w NFL

Ten 12-letni weteran niedawno wspomniał o swoim statusie gracza podczas wywiadu podczas ostatniego meczu piłki nożnej kontrolowanej przez fanów. Brown zaznaczył, że nie będzie się ubierać w sezonie 2022 – co może być możliwym znakiem, że żadna drużyna nie wykazywała zainteresowania podpisaniem kontraktu z odbiornikiem.

„Oczywiście żyjemy grą, ale nie możesz grać w nieskończoność” – powiedział Brown. „Myślę, że jestem świetnym graczem, który zrobił wszystko w grze”.

Przed swoim opadem z Buccaneers, Brown pisał swój najlepszy sezon od lat, wykonując 42 przyjęcia na 545 jardów i cztery przyłożenia w zaledwie siedmiu meczach. Opierając się na tempie Browna, weteran odbiorca miałby 102 przyjęcia, 1324 jardy i 10 przyłożeń w ciągu 17-go sezonu.

Podczas gdy Brown z pewnością nadal potrafi grać na wysokim poziomie, fakt, że spalił mosty z czterema drużynami w ciągu trzech lat, prawdopodobnie oznacza, że ​​jego kariera w NFL dobiegła końca.

I to z pewnością wyklucza możliwość ponownego spotkania ze Steelerami.

Więcej ciężkich na Steelers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button