Rozrywka

Mike Tyson i Jake Paul poprowadzą w tym tygodniu rozmowy na temat walki o kryzys w boksie

Przebojowa walka Mike’a Tysona i Jake’a Paula może w tym tygodniu zbliżyć się o krok, ponieważ para jest gotowa do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Plotki krążyły od dawna o potencjalnej walce między byłym mistrzem wagi ciężkiej Tysonem (55 lat) a bachorem YouTube, który został bokserem, Paulem, lat 25. Obaj mężczyźni mówili w przeszłości o swojej chęci spotkania na ringu, a Iron Mike dał to śmiało po raz kolejny podczas występu w podkaście Billa Mahera.

Najgorszy człowiek na planecie ujawnił: „Zadzwonię do niego [Paul] kiedyś w piątek i porozmawiamy”. Zapytany, czy zaakceptuje walkę, jeśli rozmowy będą postępy, potwierdził: „Absolutnie”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Tyson nie wszedł na ring przez dwa lata od czasu swojego szokującego powrotu przeciwko Royowi Jonesowi Jr w 2020 roku. Przy tej okazji 55-latek zremisował w ciągu ośmiu rund.

Na początku tego roku pojawiły się doniesienia, że ​​Tyson powróci na ring po osiągnięciu porozumienia w sprawie wielomilionowej walki z Paulem. Ale były król wagi ciężkiej szybko odrzucił te twierdzenia, mówiąc: „To dla mnie nowość. Widziałem Jake’a w St. Barths i nigdy o tym nie wspomniał”.

Mike Tyson początkowo przeszedł na emeryturę w 2005 roku, ale wrócił na wystawę pod koniec 2020 roku (Zdjęcie: Getty Images)

Sam Paul ma powrócić na arenę bokserską 13 sierpnia na swoją szóstą zawodową walkę, nie zmierząc się jeszcze z zawodowym bokserem. Pomimo tego rażącego pominięcia w swoim rekordzie, Tyson rozmawiał z gwiazdą mediów społecznościowych.

„Nawet nie patrzę na niego w taki sposób, nie mogę nawet powiedzieć, jak go nazywają” – powiedział. „Tak, jest wojownikiem. Ale nie chcą go uznawać za wojownika. Ponieważ jest pieprzony biały z niebieskimi oczami i blond włosami”.

Dodał: „To jego sprawa, każdy chce skopać mu tyłek. Każda narodowość chce mu skopać tyłek.

Jak myślisz, kto wygrałby w walce pomiędzy Jake Paul i Mike Tyson? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Jake Paul jest 5-0 jako zawodowy bokser (Zdjęcie: GETTY)

„On wszystkich wkurza. Ale jest świetnym sprzedawcą, świetnym, świetnym sprzedawcą. Jest świetnym promotorem i nawet o tym nie wie”.

Na początku tego roku Tyson potwierdził, że byłby skłonny zmierzyć się z Paulem na ringu tylko z tego powodu, że może pobić rekord wszechczasów w liczbie PPV.

„Jake Paul, wierzcie lub nie, jest bardziej dochodowy niż mistrzowie” – powiedział we własnym podcaście Hotboxin’. „Słuchaj, ten facet prawdopodobnie sprowadza do stołu jakieś osiemdziesiąt milionów ludzi. On sam mógłby zrobić osiemdziesiąt lub dziewięćdziesiąt milionów”.

Zapytany, czy walczyłby z Paulem, potwierdził: „Do diabła – tylko po to, by pobić rekord, nie zrobię tego, jeśli nie zamierzam pobić rekordu”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button