Rozrywka

Mike Tyson „unika zarzutów kryminalnych” po tym, jak ciosy pozostawiły mężczyznę krwawiącego ze złomu samolotu

Uważa się, że Mike Tyson uniknął zarzutów kryminalnych związanych z incydentem, w którym wielokrotnie uderzał mężczyznę podczas ataku samolotu.

Były mistrz świata w boksie w wadze ciężkiej został sfilmowany w zeszłym miesiącu, gdy brutalnie atakował mężczyznę podczas lotu do San Francisco. Zespół Tysona twierdził później, że Iron Mike był nękany przez ofiarę, która podobno rzuciła butelką wody w 55-latka.

TMZ Sports informuje teraz, że Tyson nie zostanie postawiony w stan oskarżenia w związku z incydentem ze względu na zachowanie ofiary, które jest przyczyną ataku.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Prokurator okręgowy hrabstwa San Mateo Stephen Wagstaffe wyjaśnił w poniedziałek rano, że ponieważ „zachowanie ofiary prowadzące do incydentu, interakcja między panem Tysonem a ofiarą, a także prośby zarówno ofiary, jak i pana Tysona” nie zostaną mu postawione zarzuty.

Podobno ani Tyson, ani mężczyzna, którego zaatakował, zidentyfikowany jako Melvin George Townsend III, nie chcieli skierować sprawy do sądu.

Mike Tyson ma uniknąć zarzutów karnych za atak samolotu (Zdjęcie: DS)

Adwokaci Tysona podziękowali Wagstaffe, stwierdzając: „Dziękujemy prokuratorowi okręgowemu San Mateo Stephenowi Wagstaffe, szeryfowi hrabstwa San Mateo i wszystkim organom ścigania zaangażowanym w to śledztwo za ich staranną, rzetelną i profesjonalną pracę”.

Po incydencie ujawniono, że Townsend III jest oszustem kryminalnym, który spędził trzy lata za kratkami, ze swoim długim raportem zawierającym dwa okresy za kratkami.

Gdzie Mike Tyson zalicza się do największych bokserów wszech czasów? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Mike Tyson został sfilmowany w zeszłym miesiącu, gdy wypuszcza ciosy na mężczyznę (Zdjęcie: TMZ / BACKGRID)

W następstwie twierdzono, że nękał Tysona, zanim były bokser wypuścił serię ciosów, by pozostawić Townsenda III zakrwawionego.

Zespół Tysona wydał oświadczenie, które wyjaśniło: „Niestety, pan Tyson miał incydent podczas lotu z agresywnym pasażerem, który zaczął go nękać i rzucił w niego butelką wody, gdy był na swoim miejscu”.

Zespół Mike’a Tysona podziękował prokuratorom okręgowym za ich pracę

Townsend III otrzymał pomoc medyczną i rozmawiał z policją po wymianie, podczas gdy Tyson podobno opuścił samolot chwilę później.

Zaledwie kilka dni po ataku samolotu Tyson został szturchnięty w twarz przez nadmiernie podekscytowanego fana boksu podczas imprezy w Las Vegas, chociaż przy tej okazji temperamenty nie wygotowały się.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button