Rozrywka

Millie Bobby Brown dorobiła się fortuny dzięki „Stranger Things” i swojej linii do makijażu

Młoda aktorka Millie Bobby Brown ma dopiero osiemnaście lat, ale szybko zyskała międzynarodową sławę jako dziecko dzięki fenomenowi science-fiction Netflixa Stranger Things. Od tego czasu zagrała także w filmach takich jak Godzilla: King of Monsters i Enola Holmes. Millie stworzyła nawet własną linię kosmetyków Florence by Mills!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nadmierna produktywność w tak młodym wieku sprawia, że ​​fani są ciekawi wartości netto Millie. W końcu każdy, kto pracuje od mniej więcej 9 roku życia, z pewnością ma ciekawe finanse. Oto, co wiemy o wartości netto Millie Bobby Brown.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany pod reklamą Jaka jest wartość netto Millie Bobby Brown?

Millie urodziła się w Hiszpanii jako trzecia najmłodsza z czwórki dzieci. Rodzina ostatecznie przeniosła się do Anglii, gdy miała cztery lata, zanim w końcu przeprowadziła się na stałe do Orlando na Florydzie, gdy miała osiem lat. Per Variety, Millie urodziła się z częściowym ubytkiem słuchu, który stopniowo przekształcił się w całkowity ubytek słuchu w jednym uchu, zanim zaczęła Stranger Things.

Co ciekawe, powiedziała również Variety, że kiedy zaczęła przesłuchiwać do ról aktorskich, nigdy nie otrzymała żadnego formalnego szkolenia. Millie mówi, że pewnego dnia obudziła się z pasją do aktorstwa, która od tego czasu zapewniła jej główne role. „To było jak robak”, mówi. „Wiem, że to brzmi szalenie, ale kiedy znajdę coś, co chcę zrobić, nikt mnie nie powstrzymuje. Jeśli nie umiem szyć, a naprawdę miałam pasję do szycia , to wszystko, zamierzam szyć. To też z aktorstwem. Więc oto jestem.”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Po otrzymaniu gościnnych ról w programach telewizyjnych, takich jak Once Upon A Time in Wonderland, Intruders, NCIS, Modern Family i Grey’s Anatomy, w wieku trzynastu lat została obsadzona główną rolą Eleven w projekcie science-fiction Netflix Stranger Things. Od 2016 roku, kiedy serial został wydany po raz pierwszy, była nominowana do dwóch nagród Emmy i dwóch nagród Screen Actors Guild, wygrywając raz.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Millie Bobby Brown

Aktorka, filantrop

Wartość netto: 10 milionów dolarów

Młoda gwiazda Millie Bobby Brown rozpoczęła karierę aktorską w wieku dziewięciu lat, po występach gościnnych w takich serialach jak Pewnego razu w krainie czarów, NCIS, Grey’s Anatomy i innych. Jednak jej kariera naprawdę rozpoczęła się w wieku dwunastu lat, kiedy Millie została obsadzona jako główna postać w serialu science-fiction Netflixa Stranger Things.

Millie ma również własną firmę kosmetyczną Florence by Mills. Firma nosi imię jej babci.

Data urodzenia: 19.02.2004

Miejsce urodzenia: Marbella, Andaluzja, Hiszpania

Imię i nazwisko: Millie Bobby Brown

Ojciec: Robert Brown

Matka: Kelly Brown

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Niektórzy mogą kwestionować, co zrobi Millie, gdy Stranger Things zakończy się piątym sezonem, ale bądźcie pewni, że jest ona definicją „zarezerwowanej i zajętej”. W 2020 roku ogłoszono, że Millie zagra i wyprodukuje film oparty na powieści Girls I’ve Been Tess Sharpe. Zagra także i będzie producentem wykonawczym filmu fantasy Damsel dla Netflix oraz filmu opartego na powieści graficznej The Electric Slate w reżyserii Russo Brothers.

Ponadto Millie wprowadziła własną linię kosmetyków „Florence by Mills” w 2019 roku. Produkty są dostępne w brytyjskiej aptece Boots, Ulta, Target oraz na stronie internetowej jej firmy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez florence by mills (@florencebymills)

Źródło: Instagram/@florencebymills

Według Celebrity Net Worth, jej obecna wartość netto to imponujące 10 milionów dolarów i stale rośnie. Fani jej pracy nad Stranger Things będą ciekawi, co się stanie, gdy serial się zakończy. Dwuczęściowe wydarzenie z sezonu 4 Stranger Things rozpocznie się 27 maja 2022 roku, a druga część będzie miała premierę 1 lipca 2022 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button