Aktualności

Milly Alcock i Emily Carey mają nadzieję, że wrócą do „Domu smoka”

Dom Smoka wkrótce zmieni obsadę, a Emma D’Arcy i Olivia Cooke przejmą role księżniczki Rhaenyry Targaryen i Alicent Hightower od Milly Alcock i Emily Carey.

Alcock i Carey wcielają się w te postacie podczas ich nastoletnich lat, podczas gdy ich koleżanki będą przedstawiać ich jako dorosłych.

Młodzi aktorzy rozmawiali z Newsweek o ich pragnieniu powtórzenia swoich ról w Gra o tron prequel ponownie, jeśli historia powinna tego wymagać.

Milly Alcock i Emily Carey mają nadzieję, że wrócą do „Domu smoka”

Dom Smoka
Na głównym zdjęciu Emily Carey i Milly Alcock jako Alicent Hightower i Prices Rhaenyra Targaryen, górna wstawka to Olivia Cooke jako Alicent, a dolna to Emma D’Arcy jako Rhanyra. Carey i Alcock rozmawiali z Newsweekem o ich zainteresowaniu ponownym odgrywaniem ról, gdy Cooke i D’Arcy przejmą stery.
Ollie Upton/HBO

Dom Smoka śledzi iterację Rhaenyry i Alicent Alcocka i Careya do połowy serii, w którym to momencie serial będzie miał odpowiedni skok w czasie, aby wyjaśnić, że D’Arcy i Cooke przejmują role.

Alcock przyznała, że ​​z chęcią powtórzyłaby tę rolę w przyszłości, na przykład w retrospekcji, ale nie chciała odwracać uwagi widzów od występu D’Arcy.

„Uwielbiam Rhaenyrę i uwielbiam obsadę i uwielbiam sposób, w jaki opowiedzieli tę historię, więc wiesz, gdyby mnie chcieli, chciałbym wrócić” – powiedział Alcock. „Ale wiem, że Emma będzie kontynuować podróż Rhaenyry przez następny sezon lub cokolwiek innego.

„Więc tak naprawdę nie chcę odbierać tego występu ani nic, wiesz o co mi chodzi? Muszę ją w pewien sposób oddać.”

W międzyczasie Carey podzielił się tym, jak wiele znaczy dla niej rola Alicent, a zapytany o możliwość powrotu w przyszłości, aktor powiedział: „Mam na myśli, oczywiście! tylko w jednej scenie, nawet jeśli byłam w jednym odcinku.

„Ale mam tak silny związek z tą postacią i dziwnie jest zostawić jej historię w połowie i po prostu pozwolić komuś innemu przejąć kontrolę. Chociaż uwielbiam Olivię – nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co z nią zrobi – to było dziwne, wiesz, co musiało zrobić.

„Więc jeśli kiedykolwiek miałbym okazję ponownie odwiedzić Alicent, myślę, że w zależności od tego, gdzie jestem i co robię, bardzo bym chciał, ale kto wie, co nadejdzie w sezonie 2.

„Jestem po prostu podekscytowany, że mogę usiąść wygodnie po piątym odcinku i naprawdę docenić program z perspektywy publiczności i wziąć to wszystko, a nie wzdrygać się na siebie. Mam więc nadzieję, że będzie to kontynuowane również w drugim sezonie”.

House of the Dragon emitowany w niedziele o 21:00 czasu wschodniego w HBO i HBO Max.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button