Rozrywka

Minister zapytał, czy w niezręcznej wymianie zdań w parlamencie otrzymał „d**k pic”?

Debata parlamentarna na temat bezpieczeństwa w Internecie przybrała w tym tygodniu niezręczny – i historyczny – zwrot dzięki posłowi Partii Pracy Alexowi Davies-Jones.

Poseł Pontypridd brał udział we wtorek w przesłuchaniu konserwatywnego posła i parlamentarnego podsekretarza stanu ds. technologii i gospodarki cyfrowej, Chrisa Philpa, w sprawie ustawy o bezpieczeństwie w Internecie.

Konkretny temat niezamówionych zdjęć penisa przesyłanych za pośrednictwem mediów społecznościowych został poruszony podczas debaty, która odbyła się w dziewiątej sali komisji Izby Gmin.

CZYTAJ DALEJ: Nowy bar Hooters przybywa do Wielkiej Brytanii po zdecydowanych porażkach „pruderyjnych nudziarzy”, aby uzyskać zgodę

O dziwo, pan Philp powiedział: „Rozumiem, że czasami może być trudno ustalić zamiar, ale będą okoliczności, w których kontekst takiego incydentu często da jasno do zrozumienia, że ​​miał on zamiar wywołać alarm, niepokój lub upokorzenie. ”

Konserwatywny poseł Chris Philp wypowiedział dziwne uwagi na temat wysyłania niechcianych zdjęć penisa w mediach społecznościowych (Zdjęcie: Materiały informacyjne) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Wywołało to gniew pani Davies-Jones, która dość komicznie zapytała: „Czy minister kiedykolwiek otrzymał ad**k pic?”

I chociaż fraza „d**k pic” została już wcześniej wspomniana w Parlamencie, według Hansarda po raz pierwszy zapytano innego posła, czy mu go wysłano.

Pan Philp odpowiedział, pytając, czy było to „pytanie retoryczne”, a tak nie było.

Po potwierdzeniu, że nie otrzymał żadnego, pani Davies-Jones odpowiedziała: „Więc nie może wiedzieć, jak to jest otrzymać jeden.

Poseł Partii Pracy Alex Davies-Jones jest także współprzewodniczącym All Party Parlamentarnej Grupy ds. Wrestlingu (Zdj .: ROGER HARRIS PHOTOGRAPHY) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Doceniam komentarze, które próbuje wygłosić i że jest to dobra równowaga, ale widzę ten konkretny problem wysyłania zdjęcia lub filmu z genitaliami jako czarno-biały: są one wysyłane za zgodą lub bez niej.

„To takie proste. „Jakie inne okoliczności mogą zaistnieć?

„Czy może mi podać przykład, kiedy można zostać wysłanym bez zamiaru spowodowania niepokoju, krzywdy lub zastraszenia?”

Pani Davies-Jones później zobaczyła jaśniejszą stronę incydentu w mediach społecznościowych (Zdjęcie: Getty Images / iStockphoto) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Ale zamiast milczeć w odpowiedzi, poseł faktycznie próbował uzasadnić, jak ktoś mógł „nieumyślnie” wysłać sprośny obraz.

Wyjaśnił: „Mogą zaistnieć okoliczności, w których ktoś po prostu źle oceni sytuację – nie zinterpretował jej poprawnie – i ostatecznie popełni przestępstwo; natknąłem się na to prawie przez przypadek”.

Pani Davies-Jones wydawała się jednak dostrzegać zabawną stronę, kiedy później napisała na Twitterze o wymianie za pomocą emoji z bakłażana – które jest zwykle używane zamiast penisa w Internecie.

Aby otrzymywać więcej artykułów z Daily Star prosto do Twojej skrzynki odbiorczej, zapisz się do jednego z naszych bezpłatnych biuletynów tutaj.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button