Rozrywka

Miranda Cosgrove reaguje na szokujące rewelacje Jennette McCurdy iCarly

Jeśli nadążasz za iCarly restart, możesz się zastanawiać, czy Jennette McCurdy powtórzy swoją rolę Sama Pucketta w sezonie 3 — lub kiedykolwiek. Jednak jest mało prawdopodobne, że Sam i Carly w najbliższym czasie ponownie spotkają się na ekranie. Nie tylko McCurdy powiedział o niej wcześniej Pusty w środku podcast, że była „zawstydzona” i „niespełniona” rolami, które grała jako dziecko, ale także rozwija swoje doświadczenia jako młodej aktorki przed swoją nową książką, Cieszę się, że zmarła moja mama który debiutuje 9 sierpnia

Według New York Times, Książka McCurdy opisuje jej czas w Nickelodeon – który obejmował przymierzanie garderoby, w której została sfotografowana w bikini, i twierdzi, że „zachęciła ją do picia alkoholu przerażająca postać, którą po prostu nazywa Stwórcą”. (Dan Schneider stworzył oba iCarly oraz Sam i Kot w sieci.)

„Całe moje dzieciństwo i okres dorastania były bardzo wykorzystywane” – powiedział McCurdy gazecie. „To wciąż wywołuje reakcję mojego układu nerwowego, gdy to mówię. Zdarzały się przypadki, w których ludzie mieli najlepsze intencje i być może nie wiedzieli, co robią. A także przypadki, w których to robili — wiedzieli dokładnie, co robią”.

W tym czasie McCurdy miała „skomplikowaną relację ze swoją apodyktyczną matką”, która zmarła w 2013 roku, zgodnie ze streszczeniem książki – osobą, która sprawowała kontrolę nad każdym szczegółem ciała i kariery McCurdy. Ją iCarly partnerka Miranda Cosgrove nie wiedziała jednak, że McCurdy przechodzi tak wiele za kulisami.

David Surowiecki/Getty Images Rozrywka/Getty Images

„Kiedy jesteś młody, jesteś taki we własnej głowie”, powiedział Cosgrove New York Times, jej własnego czasu w serialu. „Nie możesz sobie wyobrazić, że ludzie wokół ciebie mają o wiele trudniejsze zmagania”.

Cosgrove przyznał również, że talenty komediowe McCurdy’ego przeczyły niepokojącej sytuacji poza ekranem. „Nie oczekuje się takich rzeczy od osoby w pokoju, która rozśmiesza wszystkich” – powiedziała.

Do tej pory iCarly gwiazda generalnie nie skomentowała szczegółów doświadczenia swojej byłej partnerki. W 2021 roku Cosgrove powiedziała Bustle, że skontaktowała się z McCurdy, gdy tylko usłyszała o potencjalnym przebudzeniu – i uszanowała jej decyzję o nieuczestniczeniu w projekcie.

„Wszystko, co chce zrobić ze swoim życiem, chcę tylko, żeby była szczęśliwa” – powiedziała. „Staram się patrzeć wstecz na wszystkie dziwne, zawstydzające rzeczy jak na zabawne wspomnienia. Jest jak jest.” Bustle skontaktował się z Mirandą Cosgrove w celu uzyskania dalszych komentarzy na temat współpracy z Jennette McCurdy i nie otrzymał odpowiedzi w momencie publikacji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button