Aktualności

Młoda dziewczyna obawiała się, że utonęła po zaginięciu w parku wodnym w pobliżu Windsor

Obawia się, że młoda dziewczyna utonęła po tym, jak zaginęła w parku wodnym w pobliżu Windsoru.

Jeden świadek, który był w parku wodnym Liquid Leisure Windsor ze swoimi dziećmi, powiedział: Sky News widziano dziewczynę wchodzącą pod wodę, ale „nie wróciła”.

Matka, która nie chciała zostać nazwana, powiedziała: „W tym momencie przybiegli ratownicy.

„Była z grupą przyjaciół na urodziny dziewczyny”.

Ludzie w parku wodnym zostali poproszeni o zawołanie imienia dziewczyny na plaży, na wypadek, gdyby wyszła z wody i wróciła na ląd.

„Ale nikt jej nie znalazł” – dodał świadek. „Ratownicy pracowali niesamowicie ciężko.

„Po około 30 minutach poproszono nas o opuszczenie plaży, gdy na miejsce przybyła karetka pogotowia i straż pożarna. Był helikopter policyjny, lotnicza karetka i łódź poszukiwawczo-ratunkowa.

„Widziałem jednego z dorosłych z grupy, z którą była dziewczyna, i zapytałem, czy mógłbym coś zrobić, aby pomóc, a ona po prostu poprosiła, żebym się za nią pomodlił”.

Drugi świadek powiedział Sky News: „Czekaliśmy na rzeczy, a ratownicy biegali po wszystkich przeszkodach i zaglądali pod nie.

„Rozbierali wojownika ninja niedaleko plaży, szukając jej.

„Personel zaczął prosić klientów o gogle, aby szukać jej pod wodą”.

Liquid Leisure Windsor jest domem dla największego parku wodnego w Europie i pierwszego oficjalnego parku wodnego Ninja Warrior w Wielkiej Brytanii, podaje strona internetowa atrakcji.

Dzieciom w wieku od sześciu do dziewięciu lat powinna towarzyszyć osoba dorosła powyżej 18 roku życia, w proporcji jedna osoba dorosła na czworo dzieci, zgodnie ze stroną internetową Liquid Leisure Windsor.

Dodaje: „Junior aquapark jest tylko dla dzieci, a rodzice nie mają towarzyszyć dzieciom w parku, ale muszą trzymać się blisko brzegu”.

i skontaktował się z policją Liquid Leisure Windsor i Thames Valley w celu uzyskania komentarza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button