Rozrywka

„Młodzi i niespokojni”: brak szacunku dla fanów Death Angers Reya

Młody i niespokojny bohater Rey Rosales (Jordi Vilasuso) może odszedł, ale nie został zapomniany. Fani wciąż są emocjonalnym wrakiem po tragicznej śmierci ukochanego detektywa z Genoa City. Podczas gdy widzowie pogrążają się w żałobie wraz z Sharon Newman (Sharon Case), doświadczają również gniewu.

Jordi Vilasuso I Leon Bennett/Getty Images

Pisarze „Młodzi i niespokojni” źle potraktowali śmierć Reya Rosalesa

Od tego czasu minęły trzy tygodnie Młody i niespokojny zabił Reya. Detektyw zginął w wypadku samochodowym w drodze do Crimson Lights. Oprócz Reya we wraku brali udział także Victoria Newman (Amelia Heinle) i Ashland Locke (Robert Newman), ale uciekli z niewielkimi obrażeniami.

Chociaż śmierć Reya wydawała się podejrzana, raport z autopsji ujawnił, że podczas jazdy miał zawał serca. Od tego czasu pisarze niewłaściwie obchodzili się ze skutkami śmierci Reya. Fabuła była dziwna, ponieważ ciało Rey nie jest pokazywane, a większość postaci dowiaduje się poza ekranem. Podczas gdy fani mieli mieszane uczucia co do detektywa, uważają, że śmierć Rey powinna być potraktowana z szacunkiem.

Pozaekranowy pomnik Reya Rosalesa był lekceważący dla postaci i fanów

Zgodnie z oczekiwaniami, Młody i niespokojny ma pogrzeb Reya poza ekranem. Matka Reya, Celeste Rosales (Eva La Rue), poprosiła o sprowadzenie jego ciała z powrotem do Miami. Sharon zgodziła się z prośbą Celeste i wyjechała na Florydę.

Jednak Sharon chciała mieć pomnik w Crimson Lights z przyjaciółmi Rey przed jej wyjazdem. Widzowie spodziewali się sceny wyciskacza łez, gdy bliscy Rey pamiętali ukochanego gliniarza. Jednak program nie zawierał pomnika na ekranie. Zamiast tego Sharon i jej rodzina dyskutowali o tym, jak wzruszający był pomnik po nabożeństwie.

POWIĄZANE: „Młodzi i niespokojni”: Jordi Vilasuso opuszczający program

W wątku Reddit widzowie dyskutowali o swojej irytacji z powodu decyzji o nie pokazaniu pomnika Reya.

„Naprawdę nie rozumiem, dlaczego zrobili to jego postaci i aktorowi. Naprawdę denerwujące. Jakby naprawdę nie mogli sprawić, żeby przez jakiś czas był w śpiączce? A może po prostu odejść? A potem nawet nie mieć pogrzebu” – napisał jeden z widzów.

– Mogli urządzić sobie małe spotkanie w kawiarni lub Towarzystwie. Szkoda, że ​​my też nie mogliśmy się pożegnać” – odpowiedział fan.

„Wystarczająco źle, że zabili Reya, ale nie wyemitowanie jego memoriału jest obraźliwe dla postaci, aktora i fanów” – wtrącił inny komentator.

„Szczerze, ta sytuacja Rey wygląda na pospieszną. Na przykład scenarzyści zdali sobie sprawę w połowie swoich kwietniowych scenariuszy, że muszą skreślić Reya, ponieważ nie było ich na niego stać. Postanowili więc zabić go poza ekranem i sprawić, by wszyscy oprócz Sharon/Chelsea/Chance byli nonszalanccy” – napisał jeden z użytkowników.

Czy postać zostaje wymazana z historii „Młodych i niespokojnych”?

Śmierć Reya pozostaje bolesnym tematem dla Młody i niespokojny Fani. Pośpiech jego śmierci i upamiętnienia jest brakiem szacunku dla postaci i jego fanów. Chociaż serial ma inne wątki, mogli poświęcić kilka minut na wzruszający hołd dla Rey.

Po oficjalnym zakończeniu pogrzebu Rey wszyscy zajmą się swoimi sprawami, jakby nic się nie wydarzyło. Sharon jest zajęta pomaganiem Mariah Copeland (Camryn Grimes) i Tessie Porter (Cait Fairbanks) w ich ślubie. Podczas gdy Sharon stara się pozostać aktywna, wciąż żałuje swojego męża.

Smutek Sharon nie znika z dnia na dzień, aw nadchodzących miesiącach zmierzy się z trudnościami jako wdowa. Jednak, jak wiedzą fani, w końcu przejdzie w ramiona swojego byłego męża Nicka Newmana (Joshua Morrow). Po ponownym połączeniu Sharon z Nickiem będzie tak, jakby Rey nigdy nie istniał. Wydaje się, że autorzy chcą, aby fani myśleli o czymś.

POWIĄZANE: „Młodzi i niespokojni”: Jordi Vilasuso przerywa ciszę podczas wyjazdu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button