Rozrywka

„Młodzi i niespokojni”: fani myślą, że lato, a Kyle stali się nudni

Summer Newman (Allison Lanier) i Kyle Abbott (Michael Mealor) są popularną parą na Młody i niespokojny. Jako członkowie dwóch wybitnych rodzin Genui, para zwróciła uwagę na ich związek. Romans Summer i Kyle’a był kiedyś ekscytujący, ale fani czują, że stali się nudni.

The Young and the Restless gwiazda Michael Mealor jako Kyle Abbott i Allison Lanier jako Summer Newman I Sonja Flemming/CBS przez Getty Images

Fani „The Young and the Restless” uważają, że Summer Newman i Kyle Abbott są nudni

Jak wielu z Młody i niespokojny pary, związek Summer i Kyle’a był pełen dramatów. Młode gołąbki przeszły przez wiele przeszkód, aby być razem, w tym intrygi od jego byłej Tary Locke (Elizabeth Leiner). Po ujawnieniu planu Tary para przeniosła się do Mediolanu, gdzie pobrali się i osiedlili z synem Kyle’a Harrisonem Locke (Kellen Enriquez).

Kiedy Summer i Kyle wrócili na początku tego roku, fani byli zachwyceni. Jednak jak dotąd powrót pary nie spełnia oczekiwań. W wątku Reddit fani wyrazili swoje opinie na temat tego, jak Summer i Kyle stali się nudni.

POWIĄZANE: „The Young and the Restless”: Allison Lanier imponuje fanom w letnim debiucie Newmana

„Czy to tylko ja, czy Kyle i Summer są teraz najnudniejszą parą w serialu? Pozywałem się, że jestem wielkim fanem Skyle, ale odkąd wrócili w tym roku, nie są tacy sami. Nagle nie mają chemii, a oglądanie ich jest nudniejsze niż oglądanie suchej farby” – napisał jeden z widzów.

„Summer i Kyle są nie tylko nudni i nie mają absolutnie żadnej chemii, ich aktorstwo jest amatorskie” – wtrącił inny komentator.

„Zgadzam się; Dają im czas na ekranie, ale tak naprawdę nie dają im nic do roboty. Nie mają żadnych fabuł ani dramatów; po prostu starają się zachować spokój, a to jest nudne” — odpowiedział inny użytkownik.

Ich zwaśnione matki przyćmiły powrót Summer Newmana i Kyle’a Abbotta

Powrót pary do Genui był bardzo obiecujący. Największą fabułą była matka Kyle’a, Diane Jenkins (Susan Walters), powracająca z martwych. Powrót Diane był emocjonalny dla Kyle’a, który był skonfliktowany, czy wybaczyć matce.

Jako lojalna żona Summer wspierała Kyle’a w jego decyzji o ponownym połączeniu się z Diane. Chociaż Summer ma podejrzenia co do Diane, chce, aby Kyle był szczęśliwy. Ale matka Summer, Phyllis Summers (Michelle Stafford), sprawia kłopoty. Diane i Phyllis są od dawna wrogami, a ich spór ponownie się rozgorzał.

Summer i Kyle są zdeterminowani, aby nie dopuścić do kłótni ich matek. Jednak para ma pracę odciętą między pracą a utrzymywaniem pokoju z rodzinami.

Przed parą kłopoty w „Młodzi i niespokojni”

Summer i Kyle planują odnowienie przysięgi Młody i niespokojny, a ceremonia nie będzie pozbawiona dramatyzmu. Diane i Phyllis będą sprawiać kłopoty, próbując pomóc w zaplanowaniu wydarzenia. Między obiema kobietami narasta napięcie, a na weselu może wreszcie dojść do punktu kulminacyjnego.

Phyllis kopie brud o przeszłości Diane, aby zdemaskować ją jako oszustkę i wypędzić ją z Genui. Jednak Diane jest o krok do przodu i świetnie sobie radzi, grając ofiarę. Niedługo sekrety i zdrada kobiet zostaną ujawnione, co niewątpliwie doprowadzi do konfliktu Summer i Kyle’a.

Kyle będzie obwiniać Phyllis za stwarzanie kłopotów i próby zranienia swojej matki. Tymczasem Summer będzie bronić Phyllis i wspomni o dawnych manipulacjach Diane. W związku z napięciem pojawiającym się w małżeństwie Skyle, para może zmierzać do rozstania.

POWIĄZANE: „The Young and the Restless”: Allison Lanier podaje wskazówki dotyczące planów Summer i Baby Kyle

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button