Rozrywka

Model Playboya ma usunięte implanty piersi po „chorobie implantów piersi”

Modelka Playboya powiedziała o wyniszczających objawach, za które cierpiała, za które obwinia swoją pracę cycków – teraz ostrzega kobiety przed pójściem pod nóż.

Sarah Harris, 29 lat, z Nowej Zelandii, która kiedyś szczyciła się swoją plastikową klatką piersiową, teraz świętuje usunięcie implantów i uczy się obejmować swój naturalny biust.

Influencerka i modelka na Instagramie, która pozowała dla takich osób jak Playboy, twierdziła, że ​​„zaprzeczyła” temu, że jej kosmetycznie powiększone piersi negatywnie wpływają na jej zdrowie – i zajęło jej pięć lat, zanim się zorientowała.

Poczuła nawet, że straciłaby swoją tożsamość i wyglądała, gdyby nie miała już dużych cycków.

Kiedy miała 21 lat, Sarah została usunięta z jej klatki piersiowej łagodny guzek, który pozostawił u niej asymetryczną pierś, jedną w kształcie miseczki A, a drugą w kształcie litery D.

Wiele lat później, w 2017 roku, dostała kilka nowych implantów w Tajlandii – ale wszystko zaczęło się pogarszać dla oszałamiającego modelu.

Sarah cierpiała na objawy, które utrudniały codzienne życie (Zdjęcie: instagram/ Sarah Harris) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Zaczęła zauważać, że całe jej ciało wychodzi z wysypki, a kępki włosów zaczęły wypadać – Sarah odczuwała nawet chroniczne zmęczenie, które utrudniało wstawanie z łóżka.

„Skończyło się na przeprowadzaniu wszystkich testów pod słońcem, aby dowiedzieć się, co się dzieje. I powiedzieli mi, że mam IBS i problemy autoimmunologiczne i wszystkie te różne rzeczy, które wciąż pojawiają się niejednoznacznie.

„Po prostu ciągle myślałem, że nie, to nie może być to.

„Po prostu szukałem wszędzie indziej, aby dowiedzieć się, co jeszcze może być, ponieważ nie chciałem odbierać mojego wyglądu”, donosi New Zealand Herald.

A jej zły stan zdrowia zaczął przyciągać uwagę jej narzeczonego, Joshuy Antonio Williamsa.

Oszałamiająca modelka zakryła się słowami, aby pokazać różne objawy, które miała (Zdjęcie: Sarah Harris)

Nazwał ją „29-latką żyjącą w ciele 89-latka” ze względu na jej brak mobilności.

Ponieważ Sarah nadal walczyła, została skierowana do czołowego chirurga w Nowej Zelandii, a skany wykazały, że miała poważne zapalenie obu piersi.

Lekarz zasugerował, że modelka powinna usunąć implanty, aby pomóc jej wrócić do pełnego zdrowia, napisali w liście: „[She has] objawy zapalne i autoimmunologiczne związane z implantami piersi.

„Chociaż nie pękły, wydaje się, że teraz ma objawy choroby implantów piersi”.

Wiedząc, że implanty muszą zostać usunięte, Sarah zgodziła się.

A po pięciogodzinnej operacji Harris przyznała, że ​​już czuła się lepiej.

Modelka na początku miała trudności z puszczeniem implantów (Zdjęcie: instagram/ Sarah Harris)

„Czuję, że nie idę, ściskając ramiona do przodu… Jestem wdzięczna za każdy oddech, jaki biorę. Mogę teraz wziąć głęboki oddech i nie czuję się uwięziony – to niesamowite.”

Odkąd obejmuje swoją naturalną klatkę piersiową, Sarah czuje, że jest w znacznie zdrowszej pozycji. Ale teraz wierzy, że cierpiała na chorobę implantów piersi (BII).

Chociaż nie jest to oficjalnie uznane z medycznego punktu widzenia, według The British Association of Aesthetic Plastic Surgeons: „Breast Implant Illness nie jest diagnozą medyczną, ale raczej terminem opracowanym przez osoby, które mają różne objawy, które ich zdaniem są związane z implantami piersi.

„Obejmują one zmęczenie, „mgłę mózgową”, bóle stawów, objawy związane z odpornością, zaburzenia snu, depresję, problemy hormonalne, bóle głowy, wypadanie włosów, dreszcze, wysypkę, problemy hormonalne i problemy neurologiczne.

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn Daily Star Hot Topics

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button