Rozrywka

Modelka OnlyFans grozi więzieniem po pokazaniu cycków kierowcom z mostu na autostradzie

Szokujący film pokazuje model OnlyFans migających kierowców z mostu na autostradzie.

27-letnia Billie Louise nie miała stanika, kiedy weszła na most na czymś, co wygląda na autostradę Kent i podniosła bluzkę, by pokazać kierowcom swoje cycki.

Po raz pierwszy opublikowała wideo na Twitterze w kwietniu, pisząc: „Dzisiaj dobrze się bawiłam na moście i myślę, że kierowcom to się podobało”.

12-sekundowy klip pokazuje modelkę bez stanika, która ma 14 900 obserwujących na platformie mediów społecznościowych, przeskakuje do barierki bezpieczeństwa i po szybkim spojrzeniu z powrotem do kamery podnosi bluzkę i macha rękami w powietrzu.

Film pojawił się ponownie w sobotę (14 maja) i od tego czasu spotkał się z reakcją.

Modelka OnlyFans, Billie Louise, opublikowała w zeszłym miesiącu klip ze swojego wyczynu na autostradzie Kent. Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jeden z widzów powiedział: „Nieprzyzwoita ekspozycja w Thanet”.

Inny przeklęty: „Zdobądź życie”.

Kobieta, która publikuje sprośne filmy w OnlyFans, internetowej usłudze subskrypcji treści z siedzibą w Londynie, otrzymała wiele odpowiedzi na jej bezczelny tweet.

Niegrzeczne wybryki Billie mogą wpędzić ją w kłopoty, jeśli zostanie aresztowana za nieprzyzwoite ujawnienie z zamiarem wyrządzenia krzywdy lub cierpienia.

Modelka OnlyFans podniosła bluzkę i pokazała swoje piersi kierowcy

Maksymalna kara za przestępstwo może wynosić dwa lata pozbawienia wolności.

Pojawia się po tym, jak protestująca przeciwko Extinction Rebellion Laura Amherst, która zasłynęła z chodzenia topless podczas protestów przeciwko zmianom klimatu w Londynie, została gwiazdą OnlyFans.

W zeszłym roku mama jedynaka powiedziała Daily Star, że zarabia około 10 000 funtów miesięcznie ze swojego konta rasowego, a to trafia na cele charytatywne.

Widzowie zadzwonili do niej z powodu jej nieprzyzwoitej ekspozycji, podczas gdy niektórzy twierdzili, że może to być niebezpieczne dla kierowców. Jeśli zostanie skazana, grozi jej do dwóch lat więzienia

Powiedziała fanom, że zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych, dodając: „Nie powinnam być za to demonizowana [for taking her top off].

„Więcej dziewczyn powinno spróbować, jeśli czują się komfortowo, robiąc to. Nie ma sensu czuć, że jesteś zmuszana”.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button