Rozrywka

Modowa porada księżniczki Charlotte, którą ukradła mamie księżnej Kate

Nic nie jest ponadczasowe tak, jak bretoński pasek. Granatowo-biały nadruk jest tak klasyczny, jak to tylko możliwe w świecie mody, ponieważ prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Motyw żeglarski jest również zatwierdzony po królewsku, a księżna Cambridge, księżna Sussex i księżna Camilla mają elegancki wzór.

ZOBACZ: Księżniczka Charlotte pojawia się niespodziewanie – w marynarskiej sukience za 39 funtów

Nawet księżniczka Charlotte wyjęła kartkę z książki swojej matki i przywdziała bretoński pasek. Siedmiolatka wyglądała uroczo we wtorek, ubrana w pasiastą sukienkę, gdy udała się z rodziną na szósty dzień Igrzysk Wspólnoty Narodów, które odbyły się w Birmingham.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Zwykłe żeglowanie dla Kate, która cieszy się zwycięstwem z brytyjską drużyną SailGP

Młoda księżniczka wyglądała niesamowicie słodko w sukience zaprojektowanej przez Rachel Riley, która jest wykonana z miękkiego dżerseju z klasycznym granatowym i bretońskim paskiem w kolorze kości słoniowej. W komplecie z charakterystycznym kołnierzem Peter Pan z koronkową krawędzią.

ZOBACZ: Przez cały czas Kate Middleton absolutnie go przybijała w bretońskich paskach

Księżna Kate ma za zadanie pozyskać nowe i przyciągające wzrok stylizacje na królewskie zaręczyny, więc nic dziwnego, że podczas okazjonalnych wycieczek będzie polegać na solidnym bretońskim pasku, aby przetrwać dzień.

Księżniczka Charlotte dzieli z matką miłość do pasków

Ostatni raz, kiedy matka trojga dzieci nosiła odcisk, miał miejsce w zeszły weekend – kiedy pojechała do Plymouth z Trustem 1851, gdzie dołączyła do Sir Bena Ainslie i brytyjskiej załogi podczas imprezy SailGP.

Księżna Kate wie, jak kołysać bretońskim paskiem

Księżna wyglądała wytwornie na to wydarzenie, ubrana w szorty ze złotymi guzikami od Holland Cooper w połączeniu z niebiesko-białym swetrem w bretońskie paski. Królewska uzupełniła swój strój swoją wierną parą butów Superga – jej ulubionych podczas wydarzeń sportowych.

Fanka marynarskich pasków, księżna Kate, posiada aż trzy bretońskie topy w paski od ME+EM i uwielbia nosić je do swoich bardziej swobodnych królewskich zaręczyn, kiedy potrzebuje eleganckiego, ale wyluzowanego wyglądu.

Naśladuj inspirowany marynarzami wygląd księżnej Kate i księżniczki Charlotte za pomocą klasycznego bretońskiego ubrania. Aby uzyskać zestaw od stóp do głów, który Kate z pewnością zaaprobuje, połącz go z kilkoma spranymi niebieskimi dżinsami i białymi tenisówkami.

Boxy Breton Jersey, 85 £, ME+EM

KUPUJ TERAZ

CZYTAJ: Ukłon księżniczki Charlotte w stronę mamy Kate Middleton w filmie, który założymy, że przegapiłeś

Wybór HELLO! jest redakcyjny i niezależnie wybrany – zamieszczamy tylko pozycje, które nasi redaktorzy uwielbiają i aprobują. WITAJ! może pobierać część sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę FAQ.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button