Rozrywka

Moja córka przywróciła do życia synka TRZY razy po jego przedwczesnym porodzie – to cud, że przeżył

Mama powiedziała, że ​​to cud, że jej synek żyje po tym, jak trzykrotnie musiała przywrócić go do życia po przedwczesnym porodzie.

Chloe Gibbs nie zdawała sobie sprawy z wyzwań, z jakimi musiała się zmierzyć ona i mały Hunter, kiedy w marcu 2018 r. rozpoczęła wczesną poród.

2

Hunter ma teraz cztery lata, ale zdiagnozowano u niego autyzm

2

Mama z Hertfordshire została pospiesznie przewieziona do University College London Hospitals (UCLH), gdy była w 24 tygodniu ciąży.

A kiedy urodził się mały Hunter, ważył tylko zdumiewające 750 gramów, mniej niż worek cukru, zanim lekarze wywieźli go na intensywną terapię.

Chloe była w stanie spotkać się z nim na oddziale intensywnej terapii noworodków dopiero po sześciu godzinach, ale na tym problemy się nie skończyły.

Hunter przebywał w UCLH przez miesiąc, po czym został przeniesiony do szpitala Great Ormond Street Hospital i poddany indukowanemu paraliżowi.

Mogłabym rozmawiać z Willsem cały dzień, mówi Deborah James, gdy dostaje Damehood
Deborah James mówi, że „znajduje życie trudniejsze”, gdy otwiera się po Damehood

Po przybyciu na miejsce Hunter został zabrany na operację, podczas której lekarze pomagali pompować płyny wokół jego ciała, ponieważ nie mógł żywić się z ust.

Oprócz zwalczania infekcji, maluch został również poddany 15 transfuzjom krwi i niezliczonym innym testom, zanim został przeniesiony do szpitala Watford General Hospital.

Mama Chloe, Michele De Groot, towarzyszyła córce przez cały czas porodu i od tamtej pory pozostaje tam.

Michele powiedziała HertsLive: „Byłam tam z 10 specjalistami od neonatologii w tym małym pokoju, to było bardzo przerażające. Zmierzyli wszystko tak, aby wiedzieli, ile czasu zajęło mu wyciągnięcie go z każdego obszaru pokoju.

„Odliczali od 15 sekund od chwili, gdy się urodził. Trzymali go, potem drzwi się zamknęły i to było to”.

Ze względu na naturę jego urodzenia, rodzinie powiedziano, że Hunter może być niewidomy i upośledzony umysłowo, ale udało mu się przeżyć wbrew wszelkim przeciwnościom.

W momencie wypisu miał nietolerancję karmienia, chorobę kości, retinopatię wcześniaków i przewlekłą chorobę płuc.

Nawet w domu Hunter musiał być poddawany przenośnemu tlenowi przez sześć miesięcy, a mama Chloe musiała trzykrotnie wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową noworodka, aby w tym czasie uratować mu życie.

Jeden incydent miał miejsce, gdy Chloe jechała do supermarketu i musiała ożywić syna na parkingu.

Hunter ma teraz cztery lata i od tego czasu rozwinął cechy OCD i autyzm, które zaobserwowali zarówno nauczyciele rodzinni, jak i nauczyciele szkolni po przeprowadzeniu krótkiej oceny w szkole.

Po poinformowaniu lekarzy o swoim zachowaniu, rodzinie Huntera powiedziano, że lista oczekujących NHS na diagnozę autyzmu trwała dwa lata.

Te ramy czasowe nie obejmują sześciu do ośmiu miesięcy, które zajęłoby zarejestrowanie diagnozy i rozpoczęcie otrzymywania przez Hunter dodatkowej pomocy.

Michele powiedziała: „Ja i moja córka oboje robimy kurs dla dzieci z autyzmem, ponieważ nie ma pomocy! Jako rodzic możesz być przytłoczony tym wszystkim i jest to niezwykle frustrujące.

Jedyne, co robią lekarze, to pokazują stronę internetową, która mówi, czym jest autyzm, ale nie rozumieją, że nie ma szybkiego rozwiązania. Ludzie potrzebują pomocy”.

Chcąc zapewnić Hunterowi opiekę, jakiej potrzebuje, Michele zdecydowała, że ​​jedynym sposobem, aby to zrobić szybko, będzie przeprowadzenie prywatnej oceny Huntera.

„Po przeprowadzeniu oceny i otrzymaniu diagnozy Hunter będzie mógł uzyskać całą potrzebną mu pomoc, na przykład terapię mowy. Chcemy po prostu, aby miał jak najnormalniejsze życie” – powiedziała.

Byłem na Love Island i są cztery OGROMNE rzeczy, których program ZAKAZUJE w telewizji
Mężczyzna ujawnia, że ​​używamy błędnych notatek Post It i to oszałamia ludzi

Michele zdecydował się na sponsorowany spacer po Snowdonii w Walii 15 czerwca tego roku, aby zebrać 2000 funtów na tak bardzo potrzebną ocenę Huntera i wszelkie dodatkowe koszty, które prawdopodobnie pojawią się przez całe jego życie.

Aby przekazać darowiznę rodzinie, odwiedź stronę gofundme tutaj: https://www.gofundme.com/f/sy4t5b-help-for-hunter

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button