Rozrywka

Moja zadowolona z siebie rodzina kradnie ziemię ich starszemu sąsiadowi, przesuwając płot – zamierzam je zasiać

Mówią, że możesz wybrać przyjaciół, ale nie możesz wybrać rodziny.

Ale jedna anonimowa kobieta żałowała, że ​​nie mogła, po tym, jak dowiedziała się, że dwóch członków jej rodziny zabiera ziemię starszemu sąsiadowi, co roku przesuwając płot.

1

W rozmowie z Mumsnet napisała: „Dwóch członków rodziny, o których myślałam, że są bardzo mili, z radością powiedziało mi dwa lata temu, że co roku przesuwają swoje ogrodzenie i kradną ziemię, ale to jest OK, bo ich sąsiedzi są starszych i nie zauważyłem.

„Mieszkają na wsi i z ich ogrodu nie widać domu sąsiada.

„Ziemia ich sąsiada obejmuje wszystkie trzy strony ich domu i jest obszarem zalesionym. Potroili rozmiar swojego ogrodu.

„Byli zadowoleni, gdy wspomnieli, że jeśli będą korzystać z ziemi przez określoną liczbę lat, prawowici właściciele nie będą mogli jej odzyskać z powodu jakiegoś prawa”.

Kobieta, która przyznaje, że czuje się winna, wiedząc o tym i nic z tym nie robi, powiedziała dalej, że nie była w stanie zobaczyć ich w tym samym świetle, ponieważ po uświadomieniu sobie, że „po prostu nie są dobrymi ludźmi”.

Kontynuowała: „Wiem też, że albo pod koniec tego roku, albo w przyszłym roku minie czas, w którym sąsiedzi nie mogą nic zrobić”.

WSPANIAŁE BINGO: Zdobądź bonus 20 GBP i 30 darmowych spinów, gdy wydasz dziś 10 GBP

Następnie zapytała użytkowników forów społecznościowych, czy uważają, że byłoby to nierozsądne, aby nakłaniać ich do wiadomości, wysyłając anonimowy list – i wszyscy byli zgodni.

„To straszne! Nie miałabym pojęcia, co robić!” napisał jeden.

Drugi nalegał: „Napisz list. Nie znoszę złodziei”.

Trzeci zgodził się: „Napisałbym list. Nie mogę wziąć p***, ponieważ ktoś jest bezbronny”.

Tymczasem napisano czwarte: „Nie możesz tego zignorować, prawda? Powiedz im, powiedz lokalnej radzie, powiedz każdemu, kto może pomóc”.

Inny dodał: „Tak, proszę, zrób to, jacy muszą być żałosni, nie mieliby z nimi nic wspólnego po tym, jak ich wrobili”.

I jeszcze jeden użytkownik forum społecznościowego zaproponował: „Nie możesz opublikować tego znajomemu w Wielkiej Brytanii i poprosić go o opublikowanie tego? Jeśli nikogo nie znasz, zrobię to za Ciebie”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button