Rozrywka

Molly-Mae Hague została odrzucona przez szefów Love Island przed triumfalnym powrotem

Molly-Mae Hague opuściła willę Love Island w 2019 roku i stała się najbardziej utytułowaną zawodniczką, która wyszła z programu ITV.

Gwiazdka została dyrektorem kreatywnym PrettyLittleThing, stworzyła własną markę samoopalaczy, a ostatnio wydała własną książkę Becoming Molly-Mae.

Jednak dla słynnego influencera sprawy mogły potoczyć się niesamowicie inaczej, ponieważ Molly-Mae ujawniła teraz, że rok wcześniej próbowała wystąpić w programie.

W swojej nowej książce wydanej 9 czerwca Molly powiedziała, że ​​„zamanifestowała” udział w programie, ale dodała, że ​​po drodze miała pewne niepowodzenia.

Molly Mae została pominięta w Love Island w 2018 roku (Zdjęcie: Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Powiedziała: „W zeszłym roku brałam udział w przesłuchaniu do Love Island, kiedy właśnie skończyłam 18 lat i mieszkałam z mamą.

„Wysłałem formularz zgłoszeniowy, a zespół produkcyjny poprosił mnie, abym przyjechał na przesłuchanie do Londynu. Miałem na sobie czerwone spodnie i czarny top – pamiętam to tak wyraźnie – i siedziałem w pokoju z około 30 lub 40 innymi dziewczynami, każdy z nas czeka na wezwanie, jeden po drugim.

Molly-Mae wyznała, że ​​nie angażuje się w wywiad i była „naprawdę cicha”.

Dodała w książce: „Patrząc wstecz, [I was] po prostu za młody i nie gotowy. Wiem, że nie miałem miejsca w programie”.

Molly Mae stała się jedną z najpopularniejszych bomb w serialu (Zdjęcie: ITV)

23-latka powiedziała, że ​​jest „naprawdę zadowolona”, że nie dostała miejsca za pierwszym razem, dodając, że to był „właściwy moment” w następnym roku.

Po złożeniu wniosku rok wcześniej Molly była zszokowana, gdy zamiast tego otrzymała wiadomość od członka zespołu castingowego z prośbą o przybycie na przesłuchanie.

Z tego e-maila gwiazda powiedziała, że ​​„naturalnie” ułożyło się na swoim miejscu i odkryła, że ​​była pierwszą osobą, którą przesłuchali do serialu.

Czas Molly Mae na jej pobyt na Love Island zadziałał idealnie (Zdjęcie: Instagram)

Kiedy Molly wylądowała w programie, była skoncentrowana na biznesie – dodała w książce: „Nie sądziłem, że znajdę miłość w programie. na definitywnym znalezieniu mężczyzny.”

Teraz Molly wyznaje, że uwielbia patrzeć, jak jej wejście się kończy, okrzykując to „naprawdę potężnym momentem”, dodając: „Wiedziałam, że moje życie już nigdy nie będzie takie samo po tym, jak weszłam do tej willi”.

Molly-Mae spotkała się ze swoim beau Tommy Fury w programie, zajmując drugie miejsce, a para szykowała się do świętowania w tym roku trzeciej rocznicy.

„Becoming Molly-Mae” Molly-Mae Hague została opublikowana przez Ebury Spotlight 9 czerwca 2022 r. Sugerowana cena detaliczna: 20,00 GBP.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button