Rozrywka

Monarchia będzie bezpieczna z księciem Williamem i księżną Cambridge, mówi królewski ekspert

Monarchia będzie „bezpieczna” z księciem Williamem i księżną Cambridge, mówi królewski ekspert.

Richard Fitzwilliams powiedział, że planowana przeprowadzka rodziny do Windsoru będzie wsparciem dla królowej i zapewni im większe bezpieczeństwo.

Przekonywał też, że coraz większa popularność księcia i księżnej Cambridge oznacza, że ​​monarchia będzie bezpieczna w ich rękach.

Richard Fitzwilliams omówił parę królewską w GB News po tym, jak podzielili się słodkim przystawką z okazji Dnia Ojca.

Ekspert stwierdził, że siła ich związku oznacza, że ​​monarchia będzie bezpieczna, gdy książę William zostanie królem.

Monarchia będzie „bezpieczna” z Willem i Kate (Zdjęcie: Getty Images) Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

Powiedział: „Jeśli spojrzysz na ostatnie sondaże, Williama i Katarzynę, oczywiście, prowadzi królowa, z oczywistych powodów, ale nie ma wątpliwości, że moim zdaniem przyszłość monarchii jest bezpieczna z Wilhelmem, Katarzyną i ich rodziną.

„Sposób, w jaki radzą sobie ze sprawami, idealne relacje między nimi, sposób, w jaki wzajemnie się wspierają na wyjazdach zagranicznych, łączą na przykład formalne i nieformalne.

“Myślałem, że Karaiby [trip] to tylko usterka i bardzo źle zgłoszona na kilka sposobów”.

Para przeprowadzi się do Windsoru (Zdjęcie: Getty Images)

Królewski ekspert rozmawiał ze Stephenem i Anne w GB News i opowiedział im, jak plan rodziny, aby przenieść się do Windsor, świadczy o ich zaangażowaniu we wspieranie monarchii.

Kontynuował: „Jeśli spojrzysz na plany przeprowadzki do Windsoru, mam na myśli to, że jest to oczywiście bliskość królowej, a także, jak sądzę, będą mieli dodatkową ochronę.

Pochwalił także Camillę za jej ostatnią okładkę Vogue (Zdjęcie: Getty Images)

„Zatrzymają Pałac Kensington jako londyńskie biuro i, oczywiście, ich ukochany Anmer Hall w kraju, ale nie ma żadnych wątpliwości co do relacji, a także chemii między Charlesem i Williamem wspierającym królową w okresie [is important]oczywiście tam, gdzie jej problemy z poruszaniem się utrudniają ustalenie, czy będzie uczestniczyć w wydarzeniach”.

Opowiedział również o tym, jak Camilla, księżna Kornwalii, znalazła się na okładce magazynu Vogue w tym tygodniu.

Fitzwilliam skomentował: „Myślę, że wygląda cudownie, a jednym z absolutnych triumfów, o których myślałem podczas obchodów Platynowego Jubileuszu, był sposób, w jaki wszyscy członkowie rodziny królewskiej byli tak wspierający, a także sposób, w jaki Harry i Megan byli pod bardzo, bardzo staranną kontrolą – Rozmyślnie używam tego słowa.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button