Rozrywka

Może to wielka czerwona flaga, że ​​orkowie chcą rękojeści miecza Theo w „Pierścieniach mocy”

Ostrzeżenie: Poniższy artykuł zawiera spoilery z odcinka 4 Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy w Prime Video.

Biedny Theo (Tyroe Muhafidin). Chłopcu po prostu wydawało się, że znalazł fajną rękojeść miecza w stodole we Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy. Bez wiedzy Theo odkrył portal do swojego osobistego piekła.

Jak to? Rozbijmy to.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Theo nie posłuchał rozkazów matki w odcinku 4 Pierścienie Mocy i udał się na poszukiwanie jedzenia tam, gdzie nie powinien był iść. Na nieszczęście dla Theo, akurat natknął się na zapas przekąsek orków.

Źródło: Prime Video Artykuł kontynuuje pod reklamą Jakie jest znaczenie rękojeści w „Pierścieniach Mocy”?

Pierścienie Mocy odwraca do góry nogami motyw „młody chłopiec znajduje wszechpotężny miecz i pomaga mu stać się potężnym królem lub wojownikiem” z Theo i jego mroczną rękojeścią miecza. Po tym, jak ork atakuje Theo (hej, nawet orki muszą jeść), chłopiec wyciąga złamaną rękojeść, którą znalazł w stodole.

Sam widok rękojeści sprawia, że ​​ork robi pętlę. „Skąd to masz?” – pyta Theo. Rękojeść zmienia się w mroczny miecz, który skłania orka do podwojenia ataku Theo.

Najwyraźniej rękojeść miecza Theo była tym, czego szukali pobliscy orkowie. Ork, który zaatakował Theo, mówi swoim współbraciom (współpracownikom? Nie jest jasne), że go znalazł.

Theo próbuje uciec, ale nie udaje mu się. Tak jak ork ochoczo wykorzystuje okazję do zabicia Theo, Arondir (Ismael Cruz Cordova) wkracza do akcji i ratuje go. W każdym razie na razie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Czekaj, czy to znak Saurona na ramieniu Theo?

Theo mógł wyrwać się żywy z orc-ville, ale nie wyszedł jeszcze z przysłowiowego lasu. Waldreg (Geoff Morell) dostrzega godny uwagi ślad, który rękojeść miecza Theo pozostawiła na jego ramieniu.

Starszy mężczyzna wie, że Theo zabrał rękojeść miecza ze stodoły, ponieważ była to jego stodoła. Waldreg pokazuje Theo swoje ramię — ma podobny znak do Theo. Waldreg wyjaśnia, że ​​znalezisko w stodole Theo nie było zwykłym mieczem i uprzejmie wyjaśnia dlaczego (najbardziej przerażającym tonem).

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Rękojeść miecza Theo została „ulepiona przez naszych przodków własnoręcznie przez jego pana. Piękny sługa. Ten, który zginął, ale powróci”. Tak, „on”, o którym mówi Waldreg, to Sauron!

Waldreg mówi Theo, że upadek Nieznajomego na Ziemię był oznaką powrotu Saurona. Waldreg ostrzega Theo, by oszczędzał siły — w końcu będzie go potrzebował w przyszłości.

Odcinek nie wyjaśnia, czy rękojeść miecza Theo rzeczywiście należała do samego Saurona, czy też została wykuta dla jednego z jego emisariuszy. Wiemy tylko, że Theo nadal go ma.

To nie sprawi żadnych kłopotów, gdy przejdziemy do godziny sądu, prawda? Zobacz, jak Theo nie naraża się na żadne niebezpieczeństwo, gdy w każdy piątek w Prime Video pojawią się nowe odcinki Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button