Rozrywka

Możesz zmienić swoje imię w „Fall Guys” za darmo — oto jak

Opracowana przez Mediatonic gra battle royale Fall Guys doczekała się kolejnej aktualizacji, ponieważ gra przechodzi w model free-to-play, umożliwiając większej liczbie graczy na większej liczbie konsol niż wcześniej, możliwość przyłączenia się do kolorowej i skocznej zabawy. Chociaż nie możesz otrzymać zwrotu pieniędzy za grę, jeśli już ją kupiłeś, to ponowne uruchomienie daje ci nowe możliwości, takie jak zmiana wyświetlanej nazwy bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli masz dość swojej obecnej nazwy wyświetlanej, oto jak ją zmienić w Fall Guys.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąOto jak zmienić nazwę wyświetlaną w „Fall Guys”.

Teraz, gdy Fall Guys należy do Epic Games, zmiana nazwy wyświetlanej w grze jest naprawdę niezwykle łatwa — można to zrobić bez zmiany nazwy konta PSN lub Xbox Live.

Aby zmienić nazwę wyświetlaną, musisz zalogować się na swoje konto Epic Games, czego nie można zrobić na konsoli. Oznacza to, że będziesz musiał go uruchomić na swoim komputerze lub przeglądarce.

Źródło: Epic Games przez Reddit

Jak zmienić nazwę wyświetlaną w „Fall Guys”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Po zalogowaniu się na konto Epic Games kliknij nazwę swojego konta w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz z menu rozwijanego opcję „Konto”.

Upewnij się, że jesteś na karcie „Ogólne” i że powinieneś móc edytować swoją nazwę wyświetlaną jako jedną z pierwszych opcji na stronie. Gdy zmienisz nazwę wyświetlaną, musisz ją potwierdzić. Gdy to zrobisz, Twoja nazwa wyświetlana w Fall Guys powinna zostać zaktualizowana.

Należy również pamiętać, że nazwę wyświetlaną można zmienić tylko raz na dwa tygodnie, co oznacza, że ​​przed ponowną edycją trzeba będzie trzymać się tego, co wybierzesz przez co najmniej 14 dni. Zmiana imienia i nazwiska na koncie Epic Games zmieni je również w każdej innej grze połączonej z kontem Epic Games, więc pamiętaj o tym podczas wprowadzania zmian. Zmiana nazwy wyświetlanej w Epic Games nie powoduje zmiany nazwy użytkownika na Twoje konto PSN lub Xbox Live.

Jeśli masz problemy z wyświetlaniem nowej nazwy wyświetlanej w grze, być może będziesz musiał zamknąć grę i uruchomić ją ponownie, aby zmiana zaczęła obowiązywać. Wszelkie inne problemy z edycją wyświetlanej nazwy należy rozwiązywać na stronie pomocy technicznej Epic Games.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button