Rozrywka

MrBeast z jakiegoś powodu ogolił głowę — ale co to jest?

Jimmy Donaldson aka MrBeast jest znany z tego, że jednorazowo rozdaje więcej pieniędzy, niż wielu z nas zobaczy w swoim życiu. Połącz to z wyszukanymi zestawami, które tworzy do swoich filmów na YouTube, i nie jest niespodzianką, że ma miliony subskrybentów.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Pod koniec czerwca 2022 fani zaczęli zauważać, że MrBeast wygląda teraz, jakby był łysy. Ale dlaczego ogolił głowę? Powodów tej decyzji może być wiele, a fani są zawsze gotowi do wymyślania własnych teorii. Oto, co wiemy.

Źródło: YouTube/Beast ReactsArtykuł jest kontynuowany pod reklamą. Dlaczego MrBeast ogolił głowę?

Jak na razie MrBeast nie pisał publicznie o goleniu głowy, ale skomentował swoją krótszą fryzurę w kilku filmach. W filmie z 16 czerwca 2022 r. na swoim kanale Beast Reacts z Chrisem Tysonem i Chandler Hallow opowiada o tym, co może się wydarzyć w nadchodzącym klipie, i wspomina o swoim braku włosów. „Ponadto jestem teraz łysy” – mówi około 0:57.

Później około 5:48 MrBeast mówi, że swędzi go głowa. Następnie Chris sugeruje, żeby Chandler potarł to na szczęście, aby mógł poprawnie odgadnąć, co wydarzy się w następnym klipie i wygrać 3000 $.

W innym filmie Beast Reacts opublikowanym 22 czerwca 2022 r. MrBeast mówi, że brakuje mu włosów. „Jestem łysy” – mówi. – Uważaj na swoje oczy, może cię to oślepić.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W obu tych filmach MrBeast ma na sobie szary kapelusz. Ale około 7:24 w drugim filmie podnosi kapelusz, żeby podrapać się po głowie i widzimy, że wygląda na to, że jego włosy odrastają. Chociaż wygląda na to, że mógł ogolić głowę, prawdopodobnie zrobił to z konkretnego powodu i że teraz odpuszcza włosy.

W rzeczywistości wspomina, że ​​jest powód, dla którego ma krótsze włosy. W przypiętym komentarzu na temat przesyłania z 16 czerwca odnosi się do tego. „Zignoruj ​​moją łysą głowę. Niedługo nabierze sensu, haha”, mówi. Na razie jednak nie ujawnił, dlaczego obciął włosy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: YouTube/Beast Reacts

W krótkim YouTube użytkownik o imieniu Kool pokazał klipy z 16 czerwca Beast Reacts, w których MrBeast mówi o byciu łysym. W komentarzach Kool odpowiada komuś, że wierzy, że ogolił głowę, ponieważ traci włosy. Obecnie nic nie potwierdza, że ​​to prawda.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ponadto dr Gary Linkov zamieścił na YouTube krótki komentarz, w którym mówi, że uważa, że ​​MrBeast mógł łysieć, ponieważ zawsze nosi rozpuszczone włosy. Najwyraźniej jest to coś, co ludzie robią, gdy chcą ukryć takie rzeczy, jak cofająca się linia włosów. MrBeast też nic o tym nie powiedział.

Według The Cleveland Clinic około 25 procent mężczyzn na całym świecie zobaczy „pierwsze oznaki” wypadania włosów po osiągnięciu 21. W momencie publikacji ma 24 lata.

Na razie jednak każde wyjaśnienie, które ludzie wymyślają, jest tylko spekulacją. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, co sam MrBeast mówi o swoim nowym „do”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button