Rozrywka

Mrożące krew w żyłach nowe zdjęcia z mrocznego konta Yubo Salvadora Ramosa pokazują, jak teksański shooter chciał sławę Don’t F*** With Cats

CHILLING zdjęcia z konta Yubo rzekomo należące do strzelca Robb Elementary School, Savaldora Ramosa, ujawniają sławę poszukiwaną przez nastolatka podobną do filmów dokumentalnych Don’t F*** With Cats.

18-latek podobno korzystał z aplikacji sieci społecznościowej Yubo, w której użytkownicy mogą tworzyć transmisje wideo na żywo z maksymalnie 10 znajomymi.

4

Jeden z użytkowników powiedział The Sun, że 18-letni Salvador Ramos nieustannie nęka dziewczyny w sieci

4

Kobieta korzystająca z Yubo powiedziała The Sun wyłącznie, że jest jedną z wielu dziewczyn, które Ramos rzekomo nękał w Internecie.

„Był aktywny każdego dnia i dołączał do naszego życia, powtarzając imiona dziewcząt, dopóki nie zwróciły na niego uwagi” – powiedział nastolatek, który chciał pozostać anonimowy.

Dodała, że ​​Ramos porównał się do serialu Netflix Don’t F*** With Cats, serialu dokumentalnego o prawdziwej zbrodni, w którym grupa internetowych detektywów rozpoczęła obławę na kanadyjskiego aktora Lukę Magnottę w 2010 roku.

Magnotta, prawdziwe nazwisko Eric Clinton Kirk Newman, zyskał niesławę w Internecie po udostępnieniu graficznego wideo, na którym zabija dwa kocięta.

Miasto w Teksasie w centrum strzelaniny zostało trafione przez DRUGĄ szkolną fabułę strzelecką
Greg Abbott i Ted Cruz przemawiają na konwencji NRA 2022 po ataku Uvalde

Serial śledzi akty okrucieństwa wobec zwierząt Magnotty, które ostatecznie doprowadziły do ​​zamordowania w 2012 roku chińskiego studenta, Juna Lin.

Podobnie jak w przypadku innych aktów przemocy, Magnotta przesłała wideo z morderstwa do Internetu

Magnotta odsiaduje obecnie dożywocie w więzieniu w Quebecu.

Według użytkownika Yubo, Ramos powiedział, że „chciał, aby jego imię było w ten sposób”.

Nastolatka udostępniła w The Sun kilka zrzutów ekranu, które udało jej się zrobić z profilu Ramosa w aplikacji – ale uważa, że ​​nagrania mogą gdzieś istnieć.

Powiedziała, że ​​chce, aby ludzie wiedzieli, ile informacji o nim mają osoby korzystające z aplikacji.

„Cały powód, dla którego się tym podzieliłem, jest taki, że społeczność Yubo zobaczyła, jak mało informacji o nim ma ktoś i zdaliśmy sobie sprawę, jak dużo o nim wiedzieliśmy” – powiedziała.

„Mam od niego wiadomości z początku tego roku, był wokół nas przez długi czas.

„Tam [are] strony Yubo, różne społeczności, w których wszyscy są znani z imienia i wszyscy są wzajemnymi przyjaciółmi. Wszyscy go znaliśmy.

„Po prostu nigdy nie pomyśleliśmy, aby nagrywać rzeczy, które powiedział, tak jak zostały powiedziane. Ponieważ jest to aplikacja do przesyłania strumieniowego na żywo, nie możesz przeglądać starych żywotów ani oglądać starych żywotów, wszystko jest w tej chwili.

„W momencie, gdy strzelanina stała się wiadomością, rozpoczęto koncert, w którym ponad 200 osób wyciągało informacje od wszystkich, aby przekazać je policji”.

NIEPOKOJĄCE WIADOMOŚCI

Ramos podobno podzielił się również swoimi planami z 15-letnią dziewczyną z Niemiec, którą poznał na peronie na kilka dni przed strzelaniną, w której zginęło 21 osób.

Dziewczyna, która występuje pod pseudonimem Cece, powiedziała New York Timesowi, że poznała Ramosa w Internecie około dwa tygodnie przed tym, jak przeprowadził on strzelaninę, w której zginęło 19 uczniów i dwóch nauczycieli, a kilkanaście innych zostało rannych.

Cece twierdzi, że Ramos ujawnił, że niedawno kupił karabin i amunicję za pośrednictwem połączenia wideo w dniach poprzedzających strzelaninę 24 maja.

Obaj rzekomo rozmawiali rano w dniu strzelaniny, nieco ponad godzinę przed atakiem Ramosa. Podczas tej rozmowy Cece twierdzi, że Ramos pokazał jej swój całkowicie czarny strój.

„Ima [sic] zrób coś z jej rn”, napisał do Cece, twierdząc, że czekał na swoją babcię.

TEKSTY SZOKOWE

Kilka minut później Ramos wysłał kolejny SMS: „Właśnie strzeliłem babci w głowę”, a po nim: „Idę strzelić [sic] szkoła podstawowa rn.”

Cece powiedziała „Timesowi”, że czytając wiadomości wysłane przez Ramosa, nie była pewna, czy mu wierzyć. Kilka godzin później, po obejrzeniu wiadomości, mówi, że skontaktowała się z władzami USA.

„Może mogłam zmienić wynik” — powiedziała Cece Timesowi.

„Po prostu nigdy nie mogłem zgadnąć, że naprawdę to zrobi”.

Wiadomości były rzekomo wymieniane za pośrednictwem Facebooka.

Dyrektor ds. Metakomunikacji Andy Stone powiedział wiadomości, które opisał Abbott, były prywatnymi wiadomościami tekstowymi jeden do jednego, które zostały odkryte po tragedii.

The Sun skontaktowało się z Yubo w celu uzyskania komentarza i otrzymało następujące oświadczenie od zespołu prasowego sieci społecznościowej.

Anna Duggar powstrzymuje łzy i burze przed sądem po skazaniu Josha
Szkolna strzelanka „powiedziała współpracownikom Wendy, że zaoszczędził 4 tys. dolarów na zakup GUNS”

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tą niewyobrażalną stratą i w pełni współpracujemy z organami ścigania w ich dochodzeniu” – czytamy w oświadczeniu.

„Na tym etapie nie jesteśmy w stanie legalnie ujawnić żadnych konkretnych informacji użytkownika poza bezpośrednimi żądaniami organów ścigania, ale możemy potwierdzić, że prowadzimy dochodzenie w sprawie konta, które zostało zbanowane na platformie”.

Inna dziewczyna powiedziała, że ​​Ramos wysłał jej mrożące krew w żyłach wiadomości, nawiązujące do jego spisku

4

Ramos zastrzelił 21 osób, w tym 19 dzieci, w Robb Elementary School we wtorek

4

Płacimy za Twoje historie!

Czy masz historię dla zespołu The US Sun?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button