Rozrywka

Musimy porozmawiać o 4 sezonie „Akademii Umbrella”

Netflix spadł Akademia Parasolowa Sezon 3 prawie 48 godzin temu, więc to z pewnością wystarczająco dużo czasu, aby go obejrzeć, a następnie przedyskutować potencjał sezonu 4, prawda? Najnowszy sezon zakończył się kolejnym klifem, a my już umieramy, aby wiedzieć, co będzie dalej z naszymi ulubionymi dysfunkcyjnymi superbohaterami. Oto wszystko, o czym do tej pory wiemy Akademia Parasolowa Sezon 4

[WARNING: This article contains detailed spoiler information regarding The Umbrella Academy Season 3.]

Robert Sheehan jako Klaus Hargreeves | Kr. Christos Kalohoridis/Netflix © 2022

Czy będzie 4 sezon „Akademii Umbrella”?

Netflix nie ma najlepszych osiągnięć w utrzymywaniu oryginalnej serii dla oddanych fanów. Możemy pomyśleć o wielu programach, które gigant streamingu zlikwidował przed czasem. (Brzask, ktoś?) Wierzymy jednak, że to wszystko, ale gwarantowane fani zobaczą Akademia Parasolowa Sezon 4.

Każdy sezon kończył się na klifie, aby fani wracali po więcej. W Akademia Parasolowa W pierwszym sezonie fani obserwowali, jak mrugali w czasie, aby uniknąć zniszczenia Ziemi przez gigantyczny kawałek księżyca. Sezon 2 przywrócił Hargreeves do alternatywnej linii czasu. Akademia Parasolowa Sezon 3 kończy się, gdy rodzeństwo wychodzi do świata bez żadnej ze swoich mocy i imienia ich taty, Reginalda Hargreevesa (Colm Feore), przyklejonego do każdego budynku w zasięgu wzroku. Poza tym zaginęła żona Lutra, Sloane. Samo zakończenie otwiera wiele nowych pytań dotyczących losów bohaterów. Nie wyobrażamy sobie, żeby Netflix nie zapalił zielonego światła Akademia Parasolowa Sezon 4 w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

POWIĄZANE: „Akademia parasolowa”: Dlaczego numer pięć jest zawsze w mundurze

Kto zagra w 4 sezonie „Akademii Umbrella”?

Oczywiście, gdy sezon 3 został wydany zaledwie kilka dni temu, nikt nie wie, które gwiazdy planują powrót. Jednak fani prawdopodobnie zobaczą obecne gwiazdy, takie jak Tom Hopper, David Castañeda i reszta rodzeństwa Hargreeves, aby powrócić Akademia Parasolowa Sezon 4. Po zaginięciu postaci Genesis Rodriguez, Sloane, wyobrażamy sobie, że znalezienie jej stanowi jeden z głównych punktów wątku w przyszłym sezonie. Wskazuje to, że Rodriguez również może powrócić, ale wydarzyły się bardziej szalone rzeczy.

Potencjalne punkty fabularne na przyszłe sezony

Programy, które zajmują się podróżami w czasie i alternatywnymi liniami czasu, często przywracają martwe postacie z powrotem w jakimś kształcie lub formie. W Akademia Parasolowa W sezonie 2 fani pożegnali się z Benem (Justin H. Min), ale w sezonie 3 pojawiła się inna wersja tej samej postaci. Oznacza to, że wszystkie zakłady są wykluczone.

Wyobrażamy sobie, że Hargreeves muszą dotrzeć do sedna ostatnich planów ich ojca, które mogą służyć jako jeden z punktów fabuły w Akademia Parasolowa Sezon 4. Dodatkowo, sezon 3 zasugerował jeszcze więcej planów dotyczących postaci Min w scenie mid-credits. Klip przedstawia inną wersję Bena jadącego metrem w Korei. Nosi garnitur i krawat, kiedy czyta książkę, po czym słodko uśmiecha się przez okno. Czy to życzliwi fani Bena pokochali w pierwszym sezonie? Zupełnie inny Ben? Niezależnie od tego, uwzględnienie innego Bena w równaniu tworzy kolejny punkt fabularny, który fani chcą dowiedzieć się więcej o in Akademia Parasolowa Sezon 4.

W końcu serial musi zająć się sytuacją Allison (Emmy Raver-Lampman). Kiedy Akademia Umbrella rzekomo zresetowała wszechświat pod koniec sezonu 3, Allison wróciła do świata, w którym istniała zarówno jej córka Claire, jak i mąż Raymond (Yusuf Gatewood). Wydaje się to jednak niemożliwe, ponieważ Allison poślubiła Raya w latach 60. XX wieku. Czy Allison żyje w zupełnie innej linii czasu niż jej bracia?

Ufnie, Akademia Parasolowa Sezon 4 daje nam wszystkie potrzebne odpowiedzi. Sezon 3 jest obecnie transmitowany w serwisie Netflix.

POWIĄZANE: „The Umbrella Academy” sezon 3 gwiazda Jordan Claire Robbins nazywa tę „swoją ulubioną wersją łaski”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button