Rozrywka

Na TikTok „Cbat” został nazwany najgorszą piosenką erotyczną w historii

Jeśli jest jedna rzecz, do której TikTok jest dobry, to tworzenie memów z dosłownie wszystkiego. Couch Guy, West Elm Caleb i „wspaniałe, wspaniałe dziewczyny” tylko zarysowują powierzchnię wirusowych rzeczy internetowych, które pojawiły się w aplikacji. Ale to w szczególności dźwięki TikTok odgrywają dużą rolę w trendach platformy. Jeśli ostatnio przewijałeś aplikację, prawie nie ma wątpliwości, że słyszałeś piosenkę „Cbat” Hudsona Mohawke. Dołączona do filmu o poście użytkownika Reddit u/TylerLife, melodia została wykorzystana w ponad 182 000 filmach – z których wszystkie potwierdzają, że absolutnie nie jest to najlepsza piosenka do uprawiania seksu.

Historie z Dzikiego Reddita stały się popularną podstawą w całej aplikacji, a hashtag #redditstories zgromadził 18,7 miliarda wyświetleń i wciąż rośnie. Niezależnie od tego, czy użytkownicy dzielą się zeznaniami, zabawnymi błędami, czy przerażającymi historiami, znalazły się one w niektórych głównych trendach TikTok. Historia Reddita „Cbat” jest najnowszym przykładem, który obejmuje godną pożałowania opowieść o seksie, która według 37,2 miliona wyświetleń oryginalnego filmu prawdopodobnie przejdzie do historii jako ważny moment w Internecie. Czym właściwie jest historia Reddita „Cbat”? Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły i przygotuj się na skrzywienie z drugiej ręki.

Objaśnienie historii Reddita „Cbat”

Chociaż czasami trudno to przyznać, wiele osób ma wstydliwą historię seksualną lub dwie. W końcu jesteśmy ludźmi — ale niektóre błędy w sekscapadzie są nieco bardziej upokarzające niż inne. 1 września użytkownik TikTok @redditrave opublikował film zawierający zrzut ekranu posta na Reddicie autorstwa użytkownika Reddit o nazwie u/TylerLife. W TikTok narracyjny głos przeczytał cały post na Reddicie i na końcu odtworzył klip „Cbat” Hudsona Mohawke’a.

Oto oferta: historia dotyczy użytkownika, który miał problemy z uprawianiem dobrego seksu ze swoją dziewczyną. Kiedy próbował dowiedzieć się, jak zdobyć lepsze umiejętności w łóżku, u/TylerLife dowiedział się, że możesz dopasować swój ruch do muzyki. Wyszedł zrobić playlistę z seksowymi piosenkami, kiedy, i oto, jego dziewczyna zaczęła narzekać na piosenkę, której używał. Potem nadeszła wielka odsłona piosenki, którą lubił używać do swojego kochania: „Cbat”. Dzięki szybkiemu i synkopowanemu rytmowi, rytmy piosenki są krótkie i szaleńcze — niezupełnie najlepiej pasują do szaleństw w prześcieradłach.

Twórcy aplikacji wzięli zabawną historię i pobiegli z nią, tworząc setki tysięcy filmów z dźwiękiem — wielu z nich pokazuje, jak to jest wirować w, hm, niezbyt seksownym rytmie. Jeśli interesuje Cię skakanie z trendem, znajdź oryginalne brzmienie tutaj. Zaleca się rozciąganie bioder.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button