Rozrywka

Nadchodzący film komiksowy podobno zajął 45 pisarzy — ale który to był film? Fani mają 1 zgadywanie

Filmy komiksowe, niezależnie od tego, czy rozgrywają się w Marvel Cinematic Universe, czy w DC Extended Universe, są obecnie modne. A dzięki napisom końcowym, które większość widzów ogląda, aby zobaczyć sceny po napisach, wszyscy wiedzą, że za tworzeniem filmów o superbohaterach stoi wielu członków obsady i ekipy. Jednak jeden z nadchodzących filmów wymagał nieco więcej pomocy, jeśli chodzi o scenariusz.

Jason Momoa, Henry Cavill, Ezra Miller, Gal Gadot, Ray Fisher i Ben Affleck | ROBYN BECK/AFP przez Getty Images

Nad nadchodzącym filmem komiksowym nad scenariuszem pracowało 45 scenarzystów

Według raportu Deadline, „głośny film komiksowy”, który będzie miał premierę w 2023 roku, niedawno przesłał swój scenariusz do Amerykańskiej Gildii Pisarzy (WGA). Filmy robią to w ramach procesu kredytowania scenariuszy.

Źródło poinformowało publikację, że do projektu zaangażowanych jest 45 pisarzy. Ci pisarze pojawiali się i odchodzili w wielu różnych momentach rozwoju filmu.

Jednak według źródła jest „zasadniczo niemożliwe”, aby wszyscy 45 scenarzyści otrzymali autorstwo scenariusza do filmu komiksowego. A dla tych, którzy się zastanawiali, 45 to absurdalna liczba pisarzy do filmu. Ale jak wskazuje Deadline, około 20 pisarzy nie jest niczym niezwykłym. Więc o jakim filmie może być ten raport?

” src=”https://www.youtube.com/embed/SNV7364Rm70?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Które filmy komiksowe będą miały premierę w 2023 roku?

W całym MCU i DCEU planowane jest wydanie wielu filmów komiksowych w 2023 roku. Ponadto Sony ma kilka filmów w rękawie.

Jeśli chodzi o MCU, Ant-Man i Osa: Quantumania premiery 17 lutego, Strażnicy Galaktyki Cz. 3 premiery 5 maja i Cudami ma pojawić się w kinach 28 lipca.

Jeśli chodzi o DCEU, Aquaman i Zaginione Królestwo premiery 17 marca, Błysk wbiega do kin 23 czerwca i Niebieski Chrząszcz premiery 18 sierpnia.

I wreszcie Sony planuje wydać Kraven Łowca 13 stycznia i Madame Web 7 lipca. Plus, Spider-Man: Across the Universe pojawia się w kinach 2 czerwca.

Więc do którego z tych dziewięciu scenariuszy filmów komiksowych jest dołączonych 45 pisarzy? Fani mają swoje teorie, ale jest jeden film, który wyróżnia się spośród pozostałych.

Dlaczego fani uważają, że „The Flash” to film z 45 scenarzystami?

Większość fanów filmów komiksowych wierzy Błysk jest winowajcą raportu Ostateczny termin.

Film znajduje się w „piekle rozwoju” od lat 80., a dzięki licznym zmianom reżyserów i pandemii koronawirusa (COVID-19) Warner Bros. Błyskwiele razy data premiery. Co więcej, nie pomaga to, że gwiazda Ezra Miller przechodzi ostatnio wiele problemów prawnych.

Fan napisał na Twitterze: „To musi być Błysk. To jeden z największych w 2023 roku [comic book movies] i był w piekle rozwoju przez ponad 20 lat.” A jedna osoba odpowiedziała: „To ma sens. Jestem pewien, że miał mnóstwo przeróbek, nowych szkiców iz różnymi reżyserami z własną wizją. Zdecydowanie mogę zobaczyć jak Błysk może mieć 45 pisarzy.”

Niestety fani mogą nigdy nie wiedzieć, czy Błysk naprawdę ma do niej 45 pisarzy. Jak wspomniano powyżej, jest bardzo mało prawdopodobne, że każdy pisarz otrzyma uznanie.

POWIĄZANE: Czy Scarlet Witch pojawi się w przyszłym filmie „X-Men”? Elizabeth Olsen dokucza odpowiedzi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button