Rozrywka

„Nadchodzi koniec czasów” mówi chrześcijański pastor, ostrzegając „przygotuj się lub daj się zmiażdżyć”

Chrześcijański pastor wierzy, że wzrost kosztów życia na całym świecie jest znakiem, że jego wyznawcy mogą wkrótce ponownie zjednoczyć się z Bogiem.

Pastor Thomas Hughes twierdzi, że gospodarki na całym świecie są celowo niszczone dla większego celu – ale spowoduje to cierpienie i śmierć milionów, jeśli „nie będą na to przygotowani”.

W swoim najnowszym filmie na YouTube, który zyskał ponad 36 000 wyświetleń, pastor Hughes powiedział: „Kontrolowana rozbiórka infrastruktury żywnościowej i energetycznej jest obecnie w toku, przygotowuje się lub zostaje zmiażdżona.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wszystko, co musisz wiedzieć o asteroidzie, która może doprowadzić świat do bankructwa

„Myślę, że to dobra rada i dobra rada. Wiesz, ludzie są zdenerwowani słysząc słowa pochodzące od Mike’a Adamsa lub ode mnie, albo od moich innych przyjaciół i kolegów, mówiących: „Hej, lepiej przygotuj się na to, co nadchodzi”.

Pastor Tom Hughes uważa, że ​​rosnące ceny żywności i energii to „znak końca czasów” Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Słuchaj, nie znamy dnia ani godziny, kiedy zostaniemy złapani na spotkanie z Panem w powietrzu.

„I wierzę, że jeśli nie damy się szybko złapać, lepiej bądź przygotowany na to, co nadchodzi”.

W dalszej części filmu dodał: „To wszystko składa się na kontrolę wyburzania infrastruktury żywnościowej i paliwowej w celu rozmyślnego spowodowania globalnego głodu, biedy, chaosu i śmierci.

Pastor obawia się, że ludzie będą głodować i umierać (Zdjęcie: Getty Images/iStockphoto)

„Może nie podobają ci się te słowa, ale mówię to samo. Wierzę, że to, co nadchodzi jako wyprodukowane, czy to wyprodukowane, czy prawdziwe.

„Oto rzeczywistość. W sklepach będzie brakować jedzenia, a ludzie będą cierpieć i lepiej się przygotuj”.

Wiadomość pojawia się zaledwie tydzień po tym, jak ostrzegł, że nadchodzi załamanie gospodarcze z zamiarem „demonicznego” rządu światowego na horyzoncie.

Koszty życia rosną na całym świecie (Zdjęcie: Getty Images)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Pastor Thomas Hughes twierdzi, że światowy krach gospodarczy może wywołać światowi przywódcy, którzy mają nadzieję na utworzenie zjednoczonego rządu, który zapoczątkuje koniec czasów.

Poparł pozornie dziwaczne teorie spiskowe, które zamieścił na YouTube, ostatnimi ogłoszeniami dotyczącymi gospodarki i fragmentami Biblii o tym, jak szatański nowy porządek świata zniszczy wszystko, co stanie mu na drodze.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button