Rozrywka

Naga Munchetty dzieli się serdecznym hołdem po tragicznej stracie kolegi z BBC

Gwiazda BBC Breakfast, Naga Munchetty, podzieliła się serdecznym hołdem po smutnej śmierci kolegi z BBC.

WIĘCEJ: Naga Munchetty wspierana przez fanów, gdy błaga o pomoc

W poniedziałek na Twitterze prezenter udostępnił post od dziennikarza wideo BBC Tony’ego Smitha, który ogłosił śmierć kamerzysty Raepha Ballantyne’a.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Gwiazda śniadaniowa BBC Naga Munchetty chwalona przez widzów za umiejętności przeprowadzania wywiadów

Dzieląc się zdjęciem swojego kolegi, Tony napisał: „Zespół kamer BBC News jest dzisiaj w szoku. Straciliśmy drogiego przyjaciela. Raeph Ballantyne był jednym z najmilszych, najłagodniejszych i najbardziej utalentowanych kolegów, z którymi mógłbyś mieć nadzieję współpracować. wkrótce.”

Wiele gwiazd BBC skorzystało z komentarzy, aby wyrazić swoje kondolencje, podczas gdy Naga retweetowała post i podzieliła się własnym przesłaniem.

Napisała: „Wspaniały, miły i słodki człowiek – genialny w swojej pracy, hojny dla tych, z którymi pracował – miałam szczęście kilkakrotnie z nim filmować.

ZOBACZ: Gwiazda śniadania BBC, Naga Munchetty, kończy wywiad po tym, jak gość popełnia poważne faux pas

WIĘCEJ: Gwiazda śniadaniowa BBC Naga Munchetty chwalona przez widzów po powrocie do programu

„Pozostawi ogromną lukę talentu i życzliwości. Będzie mu bardzo brakowało. Wysyłam miłość i kondolencje bliskim Raepha.”

Zespół kamer BBC News jest dziś w szoku. Straciliśmy drogiego przyjaciela. Raeph Ballantyne był jednym z najmilszych, najłagodniejszych i najbardziej utalentowanych kolegów, z którymi mógłbyś mieć nadzieję współpracować. Odszedł zbyt wcześnie. pic.twitter.com/NEBz58k315

— Tony Smith (@TonyNewsCamera) 9 października 2022 r.

Tony Smith potwierdził smutną śmierć kamerzysty Raepha Ballantyne’a

Inni prezenterzy również podzielili się swoim smutkiem z powodu śmierci Raepha. Steph McGovern napisał: „Och, to takie smutne. Jego biedna rodzina”, podczas gdy Nick Robinson napisał na Twitterze: „Takie smutne wieści. Cudowny, uroczy facet, za którym bardzo będzie nam brakować”.

Czytelniczka Sophie Raworth również napisała na Twitterze: „Ten uroczy mężczyzna nakręcił nasz film dokumentalny o jąkaniu się #icantsaymyname. Tak utalentowany, że nigdy nic nie było za dużo, zawsze uśmiechnięty, bardzo młoda rodzina. Po prostu okropne, że zmarł tak nagle. O wiele za młody”.

Wspaniały, miły i słodki człowiek – genialny w swojej pracy, hojny dla tych, z którymi pracował – miałem szczęście kręcić z nim kilka razy. Zostawi ogromną lukę talentu i życzliwości. Będzie nam bardzo brakowało. Wysyłanie miłości i kondolencji bliskim Raepha.💔 https://t.co/AglcDWOxK0

— Naga Munchetty (@TVNaga01) 10 października 2022 r

Naga podzieliła się hołdem dla Raeph

Raeph zmarł po pewnym czasie w szpitalu, według Broadcast. Był operatorem filmowym i montażystą dla BBC News, a swoją karierę rozpoczął 15 lat temu jako inżynier lokalizacji w zespole ds. zbierania wiadomości.

Podczas swojej pracy montażysty był zaangażowany w kilka niezwykle ważnych projektów, w tym filmy o ubóstwie energetycznym na Hebrydach, kryzysie mieszkaniowym w Kornwalii i uchodźcach ukraińskich w Calais.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego biuletynu Co warto obejrzeć, aby inne artykuły tego typu trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button