Rozrywka

Najbardziej emocjonalne chwile Meghan Markle na pogrzebie Queen

Księżna Sussex ocierała łzy w poniedziałek 19 września na pogrzebie królowej Elżbiety II, babci męża Meghan, księcia Harry’ego.

WIĘCEJ: Meghan Markle odwołuje występ na czerwonym dywanie, który odbędzie się po pogrzebie królowej

W kilku momentach podczas emocjonalnego nabożeństwa widziano Meghan komponującą się, a później pokazano jej zdjęcie z Sophie, hrabiną Wessex, z tymi dwiema, które wydawały się dzielić tkanką.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Meghan obdarzyła księżniczkę Charlotte słodkim uśmiechem

Matka dwójki dzieci kilkakrotnie spotykała się z królową i brali udział w kilku zaręczynach, gdy Meghan była pracującą królową.

Meghan i Harry nazwali swoją najmłodszą córkę Lilibet w hołdzie królowej, która po raz pierwszy i jedyny spotkała swoją imiennik w czerwcu, kiedy byli w Londynie, aby świętować Platynowy Jubileusz Jej Królewskiej Mości.

WIĘCEJ: Meghan Markle i bliźniaczki księżniczki Beatrice na pogrzebie Queen – zauważyłeś?

CZYTAJ: Pogrzeb królowej Elżbiety II: ujawniono kolejność służby kaplicy św

Po przybyciu do Opactwa Westminsterskiego Meghan posyłała swojej siostrzenicy księżniczce Charlotte pocieszający uśmiech, gdy siedmiolatka rozglądała się po swojej ciotce.

Księżniczka przybyła na to wydarzenie ze swoim starszym bratem, księciem Jerzym i jej matką, księżniczką Walii i babcią, Camillą, królową małżonką.

Meghan była widziana z Sophie podczas ceremonii

Meghan przybyła z Sophie, a później usiadła obok męża, który szedł w procesji z trumną królowej z Westminster Hall do opactwa.

Podczas nabożeństwa Harry wydawał się wyraźnie wzruszony, podczas gdy Meghan zachowywała stoickie poparcie dla swojego męża.

WIĘCEJ: Obejrzyj: Royals, w tym Prince George i Princess Charlotte, śpiewają God Save the King po raz pierwszy na pogrzebie królowej

Pozostała też stoicka obok Harry’ego

Księżna zdecydowała się na elegancką hebanową sukienkę i czarny toczek ozdobiony eleganckim woalką z siatki, wykańczając swój wygląd parą delikatnych perłowych kolczyków na ponurą okazję, która celebrowała życie najdłużej panującego brytyjskiego monarchy.

Jej strój inspirowany był minionymi chwilami celebrowania życia zmarłego monarchy, z sukienką w tym samym stylu, co ta, którą nosiła w 2018 roku, kiedy obchodziła 92. urodziny Jej Królewskiej Mości w Royal Albert Hall, a jej kapelusz autorstwa Stephena Jonesa dla Diora, ten sam styl nosiła w czerwcu na obchody Jubileuszu Królowej.

WIĘCEJ: Księżniczka Charlotte oddaje największy hołd swojej prababci za pomocą wzruszającego akcesorium

Strój Meghan był hołdem dla królowej

Księżna wcześniej chwaliła „ciepłą i zachęcającą” obecność królowej w jej życiu, dodając, że jej zmarła babcia dała jej „piękne perłowe kolczyki i pasujący naszyjnik” na pierwsze wspólne zaręczyny pary.

Rozumie się, że Meghan również nosiła te kolczyki, aby monarcha leżał w procesji państwowej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button