Rozrywka

Najbardziej epickie przemiany gości Jeremy’ego Kyle’a po rehabilitacji, pracy dentystycznej i utracie wagi

Jeremy Kyle nie był tylko przedstawieniem, które przyniosło sprawiedliwość i odpowiedzi członkom społeczeństwa, używając swojego niezawodnego wykrywacza kłamstw, aby pociągać grzeszników do odpowiedzialności.

W rzeczywistości ulubieniec ITV w ciągu dnia dołożył wszelkich starań, aby zadziwić i zadziwić niesamowitymi przemianami – zanim program został szybko zdjęty z anteny trzy lata temu, 10 maja 2019 r.

Jeśli chodzi o odnowienie ludzkiego życia, The Jeremy Kyle Show był odpowiedzialny za niektóre z najbardziej dramatycznych zmian stylu życia i glam makeover znanych człowiekowi.

Daily Star zagłębiło się, aby przywrócić niektóre z najbardziej epickich przemian serialu.

Michelle Michelle nadal trzymała się z dala od narkotyków i zabrała się na swoją platformę, aby świętować rok bycia czystym (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Michelle spędziła dwie dekady swojego życia uzależniona od narkotyków, często wydając 120 funtów dziennie tylko po to, by nakarmić swój nałóg.

W 2019 roku Michelle szukała pomocy u Jeremy’ego i jego armii ekspertów po tym, jak jej siostra April uznała ją za „złodziejkę”, a później zabroniła jej uczestniczyć w pogrzebie dziadka.

Została wysłana na program rehabilitacyjny, który trwał 10 tygodni, zanim wróciła do serialu wyglądając na całkowicie odnowioną.

Powiedziała wtedy: „Świetnie mi idzie. Uwielbiam budzić się każdego ranka. Mam po co się obudzić”.

Michelle była żywym dowodem na to, że może być szczęśliwe zakończenie i rok później wzięła TikTok, aby zaprezentować swoją zrewitalizowaną skórę i krótki, elegancki krój bobu, gdy nadal promieniała dumą.

Napisała: „Dzisiaj, rok temu, przyjechałam do Luton w programie Jeremy’ego Kyle’a na odwyk, będę przez rok czysty w dniu 12.01.09”.

Gemma Gemma otrzymała propozycję wymiany dentystycznej za 10 000 funtów po tym, jak została brutalnie trollingowana po jej pojawieniu się w ulubionym programie ITV (Zdjęcie: ITV)

Gemma po raz pierwszy pojawiła się na naszych ekranach, kiedy pojawiła się w programie Jeremy’ego Kyle’a zatytułowanym: „Przestań mnie nękać, bo sypiam z twoim byłym”.

Spała z czyimś byłym partnerem i była za to nękana, więc zwróciła się o pomoc do Jezzy.

Ale po pojawieniu się w programie Gemma szybko stała się sensacją internetu, ale z niewłaściwych powodów.

Była nękana przez internetowe trolle i zmagała się z niekończącymi się nadużyciami ze względu na jej wydatne przednie zęby.

W geście dobrej woli szefowie ITV zaprosili Gemmę z powrotem na koncert w 2015 roku i zaoferowali pokrycie rachunku za jej leczenie dentystyczne, wyrzucając fajne 10 000 funtów.

Kiedy Gemma ponownie zajęła centralne miejsce, odsłoniła swoje lśniące nowe forniry i wyglądała radykalnie inaczej.

Pokazując swój nowy uśmiech, Gemma powiedziała Jeremy’emu: „To zmieniło moje życie. Mogę teraz spojrzeć w lustro i nie martwić się o nic.

„Jestem teraz zupełnie inną osobą”.

Jonathan Jonathan miał 30 kamieni, kiedy po raz pierwszy wszedł na scenę, ale pozostawił fanów bez słowa po jego dramatycznej transformacji (Zdjęcie: ITV)

Jonathan prawie osiągnął dno, gdy jego mama Sue błagała Jeremy’ego o pomoc po tym, jak jego waga całkowicie wymknęła się spod kontroli.

Ważący 30 kilogramów Jonathan nie był w stanie pracować i spędzał większość czasu na pożeraniu niezdrowej żywności, takiej jak makaron garnkowy na tostach i liczne dania na wynos.

Ze względu na swój wzrost nie był w stanie prowadzić normalnego życia, był pełen niepokoju i cierpiał na depresję – tak było, dopóki nie zdecydował się szukać pomocy u zespołu Jeremy’ego w 2017 roku.

Później został wysłany do pakowania na bootcamp w stylu wojskowym, aby rozpocząć przebudowę swojego stylu życia.

Po tym, jak został poddany próbie i nałożony na ścisłą dietę, Jonathan został zaproszony z powrotem do paradowania ze swoimi wynikami.

Publiczność sapnęła, gdy wyglądał na ostrego jak brzytwa w eleganckim garniturze po zrzuceniu kilogramów.

Powiedział: „To była naprawdę trudna sprawa, ale wytrwałem.

„Mój trzeci tydzień myślałem, że nie mogę już tego robić, ale kontynuowałem, dla mojej rodziny i mojego syna, aby udowodnić wszystkim, którzy myśleli, że źle się myliłem”.

Lukas Przyszły tata Lukas wyglądał na całkowicie odnowionego po powrocie z długiego okresu odwykowego (Zdjęcie: ITV)

Kolejną oszałamiającą przemianą był wkrótce przyszły tata Lukas, który był całkowicie zależny od heroiny, wyznając Jeremy’emu w czasie, gdy potrzebował narkotyku do „funkcjonowania” na co dzień.

Po tym, jak jego dziewczyna zmierzyła się z trudnym ultimatum, aby naprawić swoje życie, w przeciwnym razie odejdzie z ich nienarodzonym dzieckiem, zdecydował, że serial jest jego jedyną nadzieją.

Lukas został wysłany na obszerny sześciotygodniowy program rekonwalescencji po apelu o wsparcie.

Po udanym pobycie w Providence Project w Bournemouth wrócił ponownie, tym razem pełen pochwał dla tych, którzy pomogli mu w jego podróży do zdrowia.

Jeremy ledwo mógł uwierzyć w swoją przemianę, gdy sapnął: „O mój Boże, wyglądasz niesamowicie!”

Mama Paula Paula, Irene, błagała Jeremy’ego, by uratował jej syna, a wyniki były oszałamiające (Zdjęcie: ITV)

Paul po raz pierwszy pojawił się w serialu w 2014 roku po tym, jak jego mama Irene wezwała interwencję Jeremy’ego, ponieważ była na wyczerpaniu.

Jego uzależnienie od kokainy zaczęło wpływać na całą rodzinę po tym, jak Paul ukradł 1800 funtów z pracy jego mamy, aby nakarmić jego nałóg, w wyniku czego Irene została zwolniona.

Sprawy całkowicie wymknęły się spod kontroli po tym, jak wytatuowany tata nawet „odciął sobie palec, aby dostać się do szpitala”.

Po swoim pojawieniu się Jeremy nie marnował czasu, wysyłając Paula do ośrodka odwykowego w Leicester.

Paul, wyglądając na szczęśliwszego i zdrowszego, wrócił na scenę, promieniejąc jak zupełnie nowy mężczyzna.

Jego zapłakana mama Irene wykrzyknęła: „To najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek się wydarzyła. Znowu jest sobą. Nigdy nie wróci.

„To robi różnicę na świecie. Oddałeś mi mojego syna”.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button