Rozrywka

Najbardziej inspirujące cytaty Seleny Gomez o pozytywnej postawie ciała na przestrzeni lat: „Jestem doskonała taka, jaką jestem”

Ona jest taka rzadka! Od czasu dojścia do sławy Selena Gomez szczerze omówiła swoją podróż z miłością do siebie i pozytywnością ciała.

W 2015 roku pochodząca z Teksasu mieszkanka otworzyła się na temat odbierania nienawistnych wiadomości od trolli i przekształcania ich w coś wyjątkowego z nią Odrodzenie album.

„Dostałem dużo nienawiści do mojego ciała i „przybierasz na wadze” [commentary] więc byłem w Meksyku i po prostu czułem to wszystko i okłamałbym cię, gdybym powiedział, że to nie zraniło moich uczuć, ale w pewnym sensie skierowałem to na moją muzykę ”- powiedział piosenkarz Dodatkowy telewizor wtedy.

Gomez zauważyła, że ​​utwory Revival „Survivors”, „Kill Em With Kindness” i „Rise” były jej próbami zajęcia się negatywnością, z którą zmagała się w Internecie. „Wszystko jest nastawione na to, żebym próbowała zostać wysłuchana” – zauważyła, nazywając album „najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam w całej mojej karierze” w tamtym czasie.

Absolwentka Disney Channel przyznała później, że osoby oszukujące ciało skłoniły ją do wycofania się z mediów społecznościowych. „W rzeczywistości to tylko moja prawda. Zmieniam się. To zależy od tego, co dzieje się w moim życiu”, wyjaśniła w podcaście „Giving Back Generation” w 2019 roku.

Gomez zwróciła uwagę, że zmiana jej wagi wynika z różnych problemów zdrowotnych, w tym tocznia, problemów z nerkami i wysokiego ciśnienia krwi. „To do mnie dotarło” – powiedziała o nienawiści, którą otrzymała od nieznajomych. „Myślę, że dla mnie to naprawdę trochę mnie zepsuło”.

Po obu Dobra walka i Pawia Uratowany przez Dzwon reboot wyśmiewał problemy zdrowotne wykonawcy, jej fani walczyli w jej obronie — i ona też.

„Nie jestem pewien, w jaki sposób pisanie dowcipów na temat przeszczepów narządów do programów telewizyjnych stało się rzeczą, ale niestety najwyraźniej tak się stało” – napisał Gomez za pośrednictwem Twittera w sierpniu 2021 r. „Mam nadzieję, że w pokoju następnego pisarza, gdy zostanie zaprezentowany jeden z tych niesmacznych dowcipów, jest zawołał natychmiast i nie nadaje się na antenę.

Dodała: „Moi fani zawsze mnie wspierają. KOCHAM CIĘ.”

Z biegiem lat Tylko morderstwa w budynku aktorka nauczyła się zagłuszać cały szum w mediach społecznościowych.

„Bycie w oczach opinii publicznej od tak młodego wieku z pewnością wiąże się z dużą presją. Trudno jest czuć się komfortowo, gdy czujesz, że wszyscy patrzą, oceniają i komentują twój wygląd” – powiedziała Glamour w Wielkiej Brytanii w lutym 2022 r. „Pewność siebie wciąż jest czymś, nad czym pracuję codziennie, ale kiedy przestałem próbować dostosowywać się do nierealistycznych standardów piękna społeczeństwa, moja perspektywa całkowicie się zmieniła”.

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć więcej najbardziej inspirujących cytatów Gomeza na temat pozytywnego nastawienia ciała:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button