Rozrywka

Najbardziej romantyczne chwile Nicole Richie i Joela Maddena

Wspólnik w zbrodni! Nicole Richie oraz Joel Madden w trakcie swojego związku stanęli po swojej stronie na dobre i na złe.

Duet zaczął się spotykać w grudniu 2006 roku po tym, jak wokalista Good Charlotte rzucił czar Richiemu.

„Kiedy po raz pierwszy ją zobaczyłem, byliśmy przyjaciółmi” – powiedział Madden w Australii 60 minut w kwietniu 2013 r. ”Ale nie sądzę, że jestem oczywistym wyborem. Zawsze mówię: „Po prostu daj mi szansę. Daj mi tylko jedną randkę. Jeśli uda mi się postawić stopę w drzwiach…”

Dwa lata później Proste życie Alum i Madden powitali swoją córkę Harlow, a następnie ich syna Sparrowa w 2009 roku. Para ogłosiła swoje zaręczyny w lutym 2010 roku i związała węzeł w grudniu tego roku.

The Dobre wieści Alum przyznała w marcu 2012 roku, że ona i mieszkaniec Maryland byli „biegunowymi przeciwieństwami”, kiedy po raz pierwszy się spotkali.

„Jest bardzo zorientowany na rodzinę”, Richie, która jest najstarszą córką Lionel Richiepowiedział Magazyn Ocean Drive. „Dorastał z czterema braćmi i siostrami. Kiedy się spotkaliśmy, zdecydowanie przeżywałem trudny okres z moją rodziną, a posiadanie przez niego tak mocnych podstaw naprawdę otworzyło drzwi i połączyło obie nasze rodziny”.

Pochodzący z Kalifornii powiedział Nas tygodniowo we wrześniu 2019 roku, że dobra zabawa jest podstawą ich udanego związku.

„Nie wiem [if there’s] sekret [to it], poza tym, że uwielbiamy się śmiać i bawić” – wyjaśniła wtedy Nicole. „Miło jest wspólnie podróżować przez życie. Robienie tego z kimś innym, kto ma takie same cele jak ty, to naprawdę fajny sposób na życie”.

Ona też rzuciła się do Nas że Madden jest „najbardziej wspierający”.

Jednym ze wspólnych celów duetu jest wpajanie dzieciom dobrych wartości. „Myślę, że musimy po prostu zachęcać dzieci, by były sobą i broniły tego, w co wierzą, i wstawiały się za czymś” – zauważyła Nicole.

Nicole ma tyle szczęścia w miłości, że postanowiła szerzyć miłość. Ujawniła w lipcu 2014, że założyła Cameron Diaz z bratem bliźniakiem Maddena, Benji Madden.

„Wezmę odpowiedzialność za wszystko!” powiedziała dalej Zobacz, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem. „Jestem oddaną szwagierką. Cieszę się z każdego, kto jest szczęśliwy i chcę, aby wszyscy byli otoczeni miłością”.

Diaz i Benji zawiązali węzeł w styczniu 2015 roku i ogłosili przybycie córki Raddix w styczniu 2020 roku.

Spójrz wstecz na najbardziej romantyczne chwile Nicole i Joela.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button